Міфи про целюліт: вірити чи не вірити

Скільки дівчат і жінок боряться з ненависним целюлітом або іншими словами апельсиновою кіркою - не злічити. Правда, в більшості випадків в появі целюліту винні ми самі. Що ми знаємо про проблеми, правдива у нас інформація? Читай у статті про найбільш поширені міфи про апельсинову кірку.

Міфи про целюліт: вірити чи не вірити
1. З втратою ваги зникне і целюліт.

Неправда. Навіть у худеньких або спортсменів може бути целюліт. Його поява безпосередньо не пов'язана із зайвою вагою.

2. Целюліт - це вікова зміна клітин шкіри.

Проблема починає формуватися в період статевого дозрівання, а боротися з ним легше в більш пізньому віці, оскільки клітини діляться повільніше. Не чекай до 50 років, починай потроху зменшувати його прояви вже зараз.

3. Головна причина целюліту - жирна їжа.

Підшкірний жир в більшій мірі - це результат надлишку глюкози. Половина всього споживаного обсягу залишається на проблемних зонах фігури.

4. Голод - спосіб боротьби з апельсиновою кіркою.

Якщо ви починаєте голодування, організм відчуває стрес і намагається накопичити жир про запас. Вам це потрібно? Навіть дієтологи радять їсти потроху, але часто, а голодування засуджують.

5. За допомогою спорту можна позбутися від целюліту.

І так, і ні. Спорт дійсно допомагає, але багато хто думає, що буквально за кілька тренувань буде видно результат. Робота над своїм тілом - це важка праця.

6. Облягаючі одяг та білизна зменшать прояви целюліту.

Це те ж саме, якби ми сказали: тональний крем лікує шкіру. Він не лікує, а маскує. Ось і відповідь. Тісний одяг здавлює судини, порушується кровопостачання - це провокує утворення целюліту.