Як зміцнити нігті: сім кращих засобів

Питання "Як зміцнити нігті?" виникає у жінок кожну весну. Позначається холодна зимова погода і брак корисних речовин. Креми і ароматичні масла містять вітаміни для зміцнення нігтів. Ці засоби пом'якшують, зволожують і відновлюють самі пластини і шкіру навколо. Але в більшій або меншій мірі всі вони містять хімію, а ми прагнемо орієнтуватися на натуральні продукти.

Як зміцнити нігті: сім кращих засобів
Як зміцнити нігті, вживаючи лосось

Ця риба, крім іншого, корисна як для шкіри і волосся, так і для нігтів, оскільки є джерелом біотину і Омега-3 жирних кислот. Дані речовини знижують ризик запалення нігтьової пластини, зміцнюють її, запобігаючи мікротравмам, які призводять до білих цяток.

Як зміцнити нігті, вживаючи яйця

Цей продукт містить не тільки біотин, але і вітамін D і цілий комплекс вітамінів С. Все це сприяє утворенню кератину, який так потрібен нашим нігтям.

Як зміцнити нігті, вживаючи молоко

Молоко багате вітаміном D і кальцієм. Перший надає шкірі м'якість і здоровий блиск, другий - зміцнює кістки і відмерлі тканини (якими зокрема є і нігті).

Як зміцнити нігті, вживаючи пиво

Якщо вас мучить совість через келих пива, випитого з друзями в барі, у нас є чудова новина: ви принесли справжню користь своєму організму. Пиво є невичерпним джерелом кремнію. Через кілька тижнів навіть найтравмованіші нігті прийдуть в норму. Головне - не захоплюватися і пити не більше келиха в день. Так що наступного разу, коли будете дивитися на пляшку, від якої вас «неодмінно рознесе», згадайте, що ви робите добру справу для своїх нігтів.

Як зміцнити нігті, вживаючи мигдаль

Всі горіхи в тій чи іншій мірі сприяють зміцненню нігтів, але особливо гарний у цій справі мигдаль. Він багатий не тільки білком, але і магнієм. Якщо поверхня ваших нігтів пориста, то саме магнію вам і не вистачає. До речі, в даному випадку доречні будуть також соєві і какао-боби.

Як зміцнити нігті, вживаючи чорницю

Ця ягода, будучи потужним антиоксидантом, допомагає захистити ваш організм від вільних радикалів, що руйнують в тому числі білкові структури в організмі.

Як зміцнити нігті, вживаючи червоне м'ясо


Соковитий стейк насичений білками і залізом. А як відомо, при анемії, яка викликана дефіцитом заліза в організмі, випадає волосся і неприродно пом'якшуються пластини нігтів. Причому до такої міри, що в особливо важких випадках просто вгинаються в палець. Краще іншого м'яса для поповнення заліза в організмі підходить яловичина.