Що обирати на сніанок для хорошої фігури та здоров'я?

Циркадні ритми кожної людини індивідуальні, і якщо ви не можете їсти одразу після того, як підірвалися з ліжка, знайте, що це - цілком нормальна річ, поїсте тоді, коли організм подаватиме сигнали.

Але якщо ви все ж звикли снідати, правильно вибрані продукти зарядять вас енергією надовго, позбавлять від ризику переїдання протягом всього дня і навіть допоможуть скинути вагу.

Від звички снідати кави з круасаном або парою фруктів краще відмовитися. Ці продукти практично повністю складаються з швидких вуглеводів, які викликають різкий стрибок цукру в крові. За підйомом слід спад, і вже через годину ви знову хочете їсти, але вже з подвоєною силою.

Ранковий раціон слід вибудовувати на основі багатих білками і повільними вуглеводами продуктів. На їх перетравлення організму потрібно багато часу і енергії. Також не варто забувати про клітковину та корисні жири. Багаті клітковиною овочі стимулюють травлення, що дуже важливо, оскільки вночі всі процеси в нашому організмі значно уповільнюються. Багаті корисними (ненасичені) жирами продукти допоможуть надовго забути про голод і забезпечать організм необхідними жирними кислотами.

"Наша мама"