Єлизавета II заборонила Кейт Мідлтон носити міні-спідниці

Ікона стилю, ніжна і витончена герцогиня Кембриджська володіє неймовірною внутрішньою силою і впевненістю, яка зуміла підкорити не тільки наслідного принца Вільяма, але і всю Великобританію.

Єлизавета II заборонила Кейт Мідлтон носити міні-спідниці
Кожен її вихід у світ голосно обговорюється, а всі наряди, в яких Кетрін з'являється на публіці, тут же стають неймовірно популярними. Однак не всіх влаштовує стиль молодої мами - королева Єлизавета II вважає, що дружина її онука одягається занадто відверто і неналежно своєму статусу.

Жоден з вечірніх туалетів Кейт Міддлтон не викликав невдоволення у модних критиків, адже не дарма її щорічно включають в список найстильніших знаменитостей. Однак Єлизавета II вважає стиль молодої і привабливої герцогині надто фривольним - королеві не подобаються її спідниці вище коліна, які при нагоді піднімаються з найменшим подихом вітру. Монархиня збирається навчити молоду маму робити безпечні подоли з вшитою всередину металевої змійкою, а також заборонити всі облягаючі сукні, що підкреслюють вигини тіла, адже майбутня королева має виглядати гідно і цнотливо».

Крім того, герцогиня Кембриджська - справжній зразок економної модниці. Звичайно, в гардеробі у Кетрін багато дизайнерських суконь (правда, навіть їх вона найчастіше купує в аутлетах) і речей, зшитих на замовлення, однак дружина принца Вільяма не обходить стороною демократичні магазини і не бачить нічого страшного в тому, щоб одягнути один і той же наряд двічі. Від цієї звички Єлизавета II теж збирається відучити Міддлтон і, крім того, щоб подолати любов герцогині до біжутерії, вона дозволила їй користуватися ювелірними прикрасами зі своєї колекції.

Єлизавета II заборонила Кейт Мідлтон носити міні-спідниці
Єлизавета II заборонила Кейт Мідлтон носити міні-спідниці