Нове обличчя Уми Турман: які операції зробила актриса (фото)

Уму Турман можна було дізнатися з великим трудом на прем'єрі фільму «Ляпас». Невже зірка «Вбити Білла» пішла по шляху Рене Зеллвегер?

Нове обличчя Уми Турман: які операції зробила актриса (фото)
Поява Уми Турман на прем'єрі фільму «Ляпас» в Нью-Йорку 9 лютого наробила багато шуму. Актрису важко було впізнати. Зміни в зовнішності більшість намагалися списати на зачіску - Ума часто носить чілку, а на цей раз волосся було гладенько зачесане - і відсутність макіяжу. 44-річна зірка не стала робити акцент на очах, лише нафарбувала губи помадою насиченого рубінового відтінку і зворушила рум'янами вилиці. Однак такими способами навряд чи можна досягти таких значних результатів, так що без пластики тут явно не обійшлося.

За роз'ясненнями ЗМІ звернулися до пластичного лікаря.

«Умі була зроблена хірургічна кругова підтяжка обличчя в поєднанні з блефаропластикою - верхня повіка у актриси трохи набрякла. Можливо, ліпофілінг вилиць, тобто мікроін'кційне введення власної жирової тканини. Як правило, ліпофілінг покликаний поліпшити контури вилиць і щік, що можна помітити на останньому фото. Також, мені здається, була невелика пластика носа - ніздрі актриси стали виглядати більш витонченими, вузькими», - поділилася думкою фахівець.

За словами Олени Баранової, приблизна вартість таких змін зовнішності варіюється в залежності від складності операції, кваліфікації і досвіду хірурга, рівня клініки, умов після операційної реабілітації. «В середньому комплекс омолодження Уми можна оцінити приблизно в 10 тисяч - 15 тисяч доларів», - вважає лікар.

Зазначимо, що Ума Турман не єдина зірка, яка стала майже невпізнанною після пластики. Минулого року приводом для численних обговорень стала нова зовнішність Рене Зеллвегер. Сама актриса категорично заперечує, що зверталася за допомогою до хірургів, і наполягає, що все це - результат щасливого життя.