Чим зайняти себе в декреті

Якщо ти відчуваєш, що в декреті тобі не вистачає творчих пошуків, то настав час зайнятися саморозвитком. Які хобі обирають вагітні? Навчися смачно готувати. Якщо раніше у тебе не було часу на вишукані страви, то тепер можеш вчитися новому і радувати чоловіка і друзів кулінарними шедеврами. Готуй смачну і корисну їжу для себе і своєї сім'ї.

Чим зайняти себе в декреті
Заведи блог

Зараз це дуже модно, особливо, якщо у тебе є дитина, ти сидиш в декреті і чи вмієш писати, чи готувати, або красиво фотографувати. Навіть необов'язково придумувати тему блогу - просто будь собою. Поділися своїми інтересами, спостереженнями, думками, пиши про все це і не забудь прикрашати пости фотографіями. А якщо ти вмієш вирощувати фіалки або випікати фігурні печенюшки, ти можеш зробити тематичний блог, і скоро до тебе підтягнуться однодумці.

Отримай освіту

Якщо ти любиш навчатися, чому б не отримати ще одну освіту? Це буде чудовим внеском у майбутнє. Напевно, є галузь, яка тобі до душі і яку ти давно хотіла освоїти. Так чому б не почати вже сьогодні?

Навчися в'язати

Якщо ти погано пам'ятаєш, як потрібно тримати в руках спиці, то зараз саме час навчитися цього. Адже ти зможеш зв'язати своєму маляті безліч красивих і унікальних речей, а собі і чоловікові - яскравого шарфа. В інтернеті ти знайдеш безліч схем для в'язання, так що запасись красивою пряжею і "дерзай"!

Спробуй себе в скрапбукінгу

Скрапбукінг - це особливим чином вручну виготовлені альбоми для фотографій. Виходять не просто альбоми, а справжні витвори мистецтва. Срапбукінг вимагає багато часу, посидючості, багатої фантазії, зате практично не вимагає фінансових витрат, так як для декору альбомів можна використовувати все, що попадеться під руку.