ТОП-7 шкідливих для шкіри продуктів

Британський дерматолог Карен Фішер склала «меню», всі страви з якого викликають запалення, вугровий висип і призводять до виникнення дрібних зморшок. У цей перелік увійшли фрукти і ягоди, готові сніданки, десерти, делікатеси і нудотні напої.

ТОП-7 шкідливих для шкіри продуктів
На думку Фішер, один з найшкідливіших продуктів для шкіри - повітряний рис.
«Він призводить до утворення кінцевих продуктів глюкурування, який, ущільнюючи сполучну тканину, «сушить». А суха шкіра набагато більше схильна до вікових змін - зокрема, появи зморшок», - пояснила експерт по здоровому харчуванню.

Ранні зморшки загрожують тим, хто захоплюється солодкими коктейлями і лікерами. І це - лише одна проблема, з якою стикаються любителі десертного алкоголю, оскільки він призводить до почервоніння шкіри, виникнення псоріазу і темних кіл під очима.

Запалення і вугровий висип провокує надмірне вживання сирів з блакитною цвіллю. Цей продукт містить підвищений рівень жирних кислот омега-6, які і викликають роздратування. Причиною акне іноді може стати регулярне вживання знежирених йогуртів, у складі яких є злаки, і готових сніданків - в деяких з них занадто багато цукру.

Той же ефект виникає від м'яса. Цукру в ньому немає, але воно підвищує рівень тестостерону, в результаті пори забиваються жиром, а шкіра набуває червонуватого відтінку.

Любов до фініків і кавунів теж призводить до проблем із зовнішністю. Ці солодкі фрукти і ягоди можуть викликати гормональний збій в організмі. В результаті засмічуються пори і починається запалення.

«Якщо ви хочете зберегти молодість і красу шкіри на максимально тривалий термін, не зловживайте вище перерахованими продуктами», - резюмувала відомий у Великобританії дерматолог, зазначивши, що повністю виключати їх з раціону теж не можна.