Консультація косметолога щодо ін'єкційних методів омолодження

Ін’єкції краси – вже звичний термін для сучасної жінки. Ін’єкційні методи омолодження давно стали невід’ємною частиною догляду за собою, вони допомагають зберегти красу та молодість, відсуваючи роки, і не тільки жінкам, а й чоловікам. Дізнатися більше про омолодження шкіри ін’єкційними методами, та про те, що потрібно саме вам, ви можете відвідавши персональну консультацію лікаря-косметолога.

Адже тільки лікар може рекомендувати методи омолодження, виходячи із індивідуального анамнезу пацієнта, віку, стану шкіри, естетичних вподобань. До того ж як і в будь-якій сфері, у косметології існують певні тренди, актуальні новинки, в яких розібратися самостійно дуже важко.

Ін’єкційні методи омолодження – це різноманітні дермальні наповнювачі (філери), які вводять під шкіру на різну глибину. Вони здатні зробити пухкими тонкі губи, поліпшити контури обличчя, додавши бажаного об’єму, пом'якшити складки на обличчі, прибрати зморшки. Основним компонентом філерів є гіалуронова кислота.

Окрім філерів, до ін’єкційного омолодження відносять наступні процедури:

·         Плазмотерапія – введення збагаченої тромбоцитами плазми під шкіру

·         Мезотерапія – ін’єкції спеціально підібраних мезококтейлів, окрім гіалуронової кислоти, збагачених різноманітними вітамінами, пептидами, екстрактами

·         Біоревіталізація – препарати гіалуронової кислоти низької щільності, призначені для глибокого зволоження шкірного покриву

·         Ботулінотерапія – введення препаратів Ботулотоксина А для розслаблення м’язів, що призводить до «стирання» зморшок, а також використовується для різних видів корекції зовнішності

Лікарі косметологи, зазвичай, використовують ін’єкції філерів в області навколо очей, рота та носа. Дермальні наповнювачі можна ефективно вводити в різні області, включаючи носогубні складки, губи, щоки, лінію підборіддя, скроні, сльозні западини, горизонтальні лінії шиї, зону декольте та багато іншого. Ця поширена косметична процедура дає результати відразу і на довго. Жінки та чоловіки обирають ін’єкції краси, щоб швидко та нетравматично підкреслити риси свого обличчя або отримати молодший вигляд. Це планові процедури, зазвичай, займають менше пів години, а час відновлення мінімальний. Результати помітні відразу і тривають до року, залежно від типу ін’єкції та місця введення.

Чому використовуються ін’єкційні методи?

З віком, наше тіло починає втрачати колаген. Колаген — це важлива речовина, яка міститься у всьому тілі, включаючи шкіру, м’язи, кістки та сполучні тканини. Зменшення кількості колагену, спричиняє в’ялість шкіри і втрату об’єму. Шкіра стає тоншою, втрачає еластичність та починає обвисати.

Косметолог запропонує найліпший варіант саме для вас, щоб:

  • Додати об’єм  у потрібних ділянках
  • Наповнити зсередини в’ялу шкіру
  • Зробити риси обличчя більш симетричними
  • Збільшити губи та скорегувати форму
  • Окреслити щоки
  • Розгладити зморшки на обличчі.

Філери включають у себе такі речовини

Гіалуронова кислота (ГК) є природною речовиною нашої шкіри, яка надає об’єм і зволожує її. З віком організм перестає виробляти гіалуронову кислоту. Вводячи ГК шляхом ін’єкції, ми вирішуємо цю проблему. Результати ін’єкцій ГК зазвичай зберігаються від шести місяців до року.

Гідроксилапатит кальцію (CaHA) — це тип наповнювача, який складається з речовини, що міститься у кістковій тканині. Результати від цих наповнювачів зазвичай зберігаються близько року.

Полі-L-молочна кислота (PLLA) - це речовина, яка допомагає організму виробляти власний колаген. Косметологи використовують полі-L-молочну кислоту, щоб розгладити глибокі зморшки обличчя. Результати можуть тривати понад рік.

Лікар косметолог, виконавши детальний огляд та зібравши анамнез, підбере для вас оптимальний варіант. Важливо повідомити лікарю, чи приймаєте ви якісь ліки та чи робили уколи краси в минулому, адже від цього теж залежить вибір та результат процедур. Обговоріть з лікарем реалістичні цілі та бажані результати процедур омолодження, які ви можете очікувати після ін’єкцій.

Зробити ін’єкції, зазвичай, можна відразу після консультації косметолога. Варто додати, що колоти такі препарати варто тільки в умовах ліцензованої медичної установи, і препарати повинні мати усі необхідні сертифікати якості.

Записатись до кваліфікованих лікарі Косметологів Ви можете в МЦ SENSAVI в м. Київ