Розставила всі крапки: Каменських вперше прокоментувала розлучення з Потапом – чітко та ясно

Останнім часом у Мережі постійно говорять про розлучення однієї з найкрасивіших та найефектніших пар українського шоу-бізнесу – Насті Каменських та Потапа, пише Сlutch.

Дехто вважає це піар-ходом, щоб відвернути увагу від «хейту», але багато хто впевнений, що пара справді на межі розлучення.

Самі артисти воліли не говорити на цю тему, чим і підливали олії у вогонь, проте нещодавно вони по черзі прокоментували чутки. Першим відреагував Потап, потім приєдналася і Настя Каменських.

Так, 7 квітня, під час благодійного концерту у Києві, співачка відповіла на деякі питання фанів.

Відповідне відео було опубліковано на одній із фан-сторінок артистки Спочатку глядачі у залі поцікавилися, чи справді закохані вирішили розірвати шлюб:

"Я не розлучаюся з чоловіком, у мене все гаразд!" – коротко відповіла Настя.

На питання, де зараз Потап і чому вони на цьому заході не разом, Каменських пожартувала: "Ми ж не близнюки, щоб скрізь ходити разом. Треба Потап? Подзвони йому, напиши йому і спитай у нього", - відповіла артистка.

Нагадаємо, що у серпні 2022 року Настя Каменських повернулася до України, трохи пізніше у вересні стало відомо, що з-за кордону повернувся і Потап. Після цього в мережі вперше заговорили про те, що пара не мешкає разом.