Затишно і стильно: у чому зустрічати Новий рік вдома

З настанням новорічних свят, питання про ідеальний наряд для домашньої вечірки стає невід'ємною частиною підготовки. Відзначати це свято вдома в колі близьких — це не тільки можливість насолодитися..

Зелений Дракон. Що принесе 2024 рік 12 знакам Зодіаку за східним календарем

Щороку, 31 грудня, українці відпускають минулий життєвий цикл і вітають новий календарний рік. Згідно зі східними віруваннями, кожен рік має свою тварину-покровителя. Розповідаємо, рік кого 2024 та..

Прогноз китайського гороскопу на 2024 рік: хто може очікувати найбільшого щастя

Китайський гороскоп на 2024 рік передбачає велике щастя, але лише для обраної трійки знаків зодіаку. Відмінності між західним і східним гороскопами полягають у тому, що китайський гороскоп..

Астрологічний прогноз до 2040 року: Що приховує майбутнє для цивілізації?

Астрологічні прогнози на майбутні 25 років базуються на публікацій за останні роки. Багатьом цікаво, що чекає нашу планету в найближчі десятиліття. Довгостроковий астрологічний прогноз майбутнього..

Ванга заповідала: як залучити в будинок щастя

Провидиця з Болгарії Вангелія Гуштерова володіла даром передбачення. До неї їздили люди з різних країн, щоб дізнатися свою долю. В один з таких візитів вона розповіла, як залучити в будинок..

Новітні тренди у красі та догляді за шкірою

Краса та догляд за шкірою - це щось, про що ми знаємо багато, але завжди хочемо дізнатися більше. І на щастя, світ краси не стоїть на місці, постійно виникають нові тренди та засоби догляду за..