Катерина Осадча публічно розкритикувала Ані Лорак

Після початку повномасштабної війни в Україні Катерина Осадча неодноразово докладала неймовірних зусиль, аби змусити своїх колег, які обрали для роботи та життя російську федерацію, заговорити. Серед них була і Ані Лорак.

Втім, як і більшість знаменитостей, Кароліна повністю проігнорувала заклики телеведучої привертати увагу у російської спільноти до того, що відбувається в Україні.

Отримавши “красномовнy” відповідь у вигляді повного ігнору, Катерина заявила, що більше ніколи в житті не буде брати інтерв’ю у російських зірок і повністю відокремиться від їхнього шоу-бізнесу.

Тим часом Ані Лорак втекла в Підмосков’я, на півроку зникла з інформаційної середи та проживає разом зі своєю дочкою в Іспанії. Як і в лютому, вона не збирається говорити про війну і не дає жодних коментарів з цього приводу.

Нещодавно Катерину запитали, як вона ставиться до Ані Лорак, яку їй колись не вдалося заохотити заступитися за свою батьківщину та співвітчизників. Катерина зізналася, що Instagram блокує за ті слова, які вона хоче використати, згадуючи про зіркову зрадницю.

Також телеведуча зізналася, що не може усвідомити як можна робити вигляд, що в Україні немає війни.

Нагадуємо, що після 24 лютого Катерина почала розшукувати зниклих людей. Зірка поки що не бере інтерв’ю і намагається не брати участь у розважальних шоу. Однак, за роль ведучої на Голосі її неодноразово критикували в мережі.

Сенсація