Святкування дівич-вечора у ресторані Fiji

Весілля – головне свято у житті кожної жінки. Ще починаючи з дитинства вона мріє про цей особливий день, уявляє якою в неї буде зачіска, мріє про розкішну сукню, як у принцеси, і головне про чоловіка красеня поряд з нею. Наречену напередодні свята переповнюють суперечливі почуття. З одного боку вона буде жити під одним дахом з чоловіком своєї мрії, а з іншого – вона розлучається зі своєю свободою, після одруження їй необхідно буде рахуватися з думкою свого чоловіка.

Як потрібно відсвяткувати дівич-вечір

Для сучасної нареченої дівич-вечір — це як мінімум відмінний варіант для фотосесії. Якщо весілля планується масштабне, то це ще й привід зібратися в більш камерній атмосфері з найближчими подругами. Під час самого свята наречена швидше за все не матиме можливості для такого тісного та неформального спілкування, тож дівич-вечір для нареченої — можливість розпочати свято у дружньому колі. Якщо ви хочете провести цей день по-особливому, заздалегідь виберіть місце для проведення вечірки, заплануйте розваги та складіть програму.

Найкраще місце для проведення вечорниці – ресторан для дівчат на Подолі, завітайте сюди зі своїми подругами. Ми маємо досвід організації вечірок прощання з холостяцьким життям. Велика кількість наречених відсвяткували цю подію саме у ресторані Fiji.

Переваги проведення дівич-вечору в ресторані Fiji

Завдяки зручному розташуванню до нашого закладу легко добратися навіть у час пік. Гарний сучасний інтер'єр дозволяє отримати естетичне насолодження від закладу та створити цікаві фото на згадку про незабутню подію. Наші спеціалісти допоможуть тематично оформити зал для вашого свята. А ще у нас дуже смачна кухня та креативний персонал. В нашому меню страви української та європейської кухні, є страви і для вегетаріанців. Ми з радістю допоможемо скласти ідеальне меню для вашого свята.

Спеціалісти ресторану Fiji розробили пакет «Девіч-вечір», до нього включені страви та напої на 6-8 персон. Вартість пакету складає 5 тис.грн. У нас можна замовити кальян та заспівати улюблених пісень у караоке.

Чоловічий стриптиз – родзинка жіночого свята

Для святкування у кращих сучасних традиціях дівич-вечору ви можете замовити чоловічий стриптиз. Це стане особливою родзинкою незабутнього свята. Все, що буде відбуватися у нашому закладі під час вашої вечорниці назавжди залишиться таємницею. Прощання з безтурботним холостяцьким життям треба святкувати весело та гамірно, щоб було що пригадати згодом.

Дівич-вечір на Подолі у Lounge Bar Fiji стане незабутнім святом напередодні вашого весілля. Чекаємо на вас, ми кращий креативний колектив, який вміє створювати свято для своїх відвідувачів.