Досвідчений невролог у Львові: консультація в центрі «Родина»

 

Неврологія – це один із розділів медицини, який займається діагностикою та лікуванням захворювань центральної та периферичної нервової системи. Лікар-невролог веде консультативний прийом та вивчає функції нервової системи, діагностує та лікує захворювання, які пов’язані з ЦНС. Подати заявку на запас можете за посиланням https://rodyna-medical.com.ua/project/konsultacziya-nevrologa/. Скористатися консультацією невролога можна у зручний час за доступною ціною. Скерувати до приватного невролога може сімейний лікар.

Коли потрібна консультація невролога?

Мабуть у кожної людини хоча б раз у житті боліла голова. Чи не думали ви, що це може бути сигналом про наявність якоїсь хвороби? Якщо ви страждаєте від частого головного болю, судом, порушень сну або когнітивних функцій, відчуваєте слабкість, з’явилися неконтрольовані рухи кінцівок, саме час звернутися за допомогою до кваліфікованого лікаря-невролога. Відчули якийсь із перелічених симптомів – не зволікайте. Досвідчені лікарі центру «Родина» завжди готові допомогти. 

  • Неврологічне обстеження з урахуванням віку, статі та особливостей кожного пацієнта.
  • Безпечні та ефективні методи лікування неврологічних хвороб.

Якщо для постановки діагнозу необхідно провести додаткові діагностичні процедури, лікар-невролог може скерувати пацієнта на МРТ, УЗД судин, клінічні дослідження та ін. Повноцінне комплексне обстеження всього організму можна зробити в одному центрі. Медцентр «Родина» у Львові має сучасну лабораторію, є кабінети діагностування хвороб, які оснащені всім необхідним.    

Як відбувається прийом у невролога?

Досить часто люди зіштовхуються з непорозумінням, чергами, байдужістю та дискомфортом у державних лікарнях, тому звертаються до центру «Родина». Кваліфікований лікар-невролог вислухає пацієнта, проведе клінічний огляд, оцінить інтенсивність рефлексів та визначить необхідність проведення додаткових обстежень. Лікування неврологічних захворювань відповідає стану пацієнта, тому вдається досягти стійкого терапевтичного ефекту. 

Комплексний підхід в неврології

У медичному центрі «Родина» ведуть прийом дорослий та дитячий неврологи. Переваги приватної клініки: 

  • Точна діагностика з використанням сучасної діагностичної апаратури.
  • За необхідності консультації суміжних фахівців.
  • Постійний контакт із пацієнтом, турбота про здоров’я та психологічний стан.
  • Застосування перевірених практикою методів лікування.

Сервіс не нав’язує проведення непотрібних маніпуляцій з метою збагачення за рахунок пацієнтів, адже клініка «Родина» створена для людей з турботою про кожного. Записатися на прийом та дізнатися вартість послуг можна на офіційному сайті медичного центру.