Мінімальний набір кухонного приладдя для молодої сім'ї

Згодом на кожній кухні формується оптимальний набір кухонного приладдя та техніки. А що необхідно молодій родині, щоб швидко та без клопоту облаштувати новий будинок? Починати слід з найнеобхідніших предметів: купити сковорідку, каструлі, тарілки та столові прилади, а далі поступово поповнювати арсенал.

 

Без чого не обійтися біля плити

Приготування улюблених страв і новинок для різноманітності меню неможливо без найнадійніших кухонних помічників. Знадобляться

  • Каструлі – їх повинно бути не менше трьох штук, хорошим вибором стане готовий набір, в якому є додаткові елементи (сотейник, ківш),
  • Сковороди – на перший час може вистачити однієї, але краще придбати пару штук різного обсягу (для приготування гарніру, заправки перших страв, млинців),
  • Форми для випічки та запікання.

Залежно від харчових звичок, вибирайте обсяг каструлі – для компоту знадобиться місткість на 3-5 літра, для круп та яєць можна взяти дволітрову. Також продумайте в якій каструлі будете готувати перші страви.

Якщо любите випікати пироги чи десерти, знадобляться не тільки форми, але й сито, качалка, мірні склянки та ложки.

Не забувайте про ножі – для роботи з м'ясом, рибою, овочами та хлібобулочними виробами завбачливо купуйте окремі.

 

Інше начиння для домашньої кухні

Скільки знадобиться тарілок і столових приладів? Повинно вистачити на всіх членів сім'ї, обов'язково подумайте про гостей.

Обробні дошки та терки, друшляк й ополоник, лопатки та шумівка, картоплем'ялка, а також чайник, миски різного розміру допоможуть зробити процес приготування страв легше та простіше.

Щоб швидко облаштувати простір на новій кухні, скористайтеся місткостями для зберігання сипучих продуктів. А кухонне приладдя купуйте набором. Дуже допомагають в організації універсальні підставки – в них зберігають як ножі, так і інші приналежності.

Ще кілька порад

Звичайно, молоді люди охоче задіють на кухні сучасні пристрої – від електрочайника чи кавоварки до мультиварки й кухонного комбайна. Однак якщо без техніки можна обійтися на перших порах, то без перерахованих вище предметів навіть приготування сніданку викличе проблеми.

Облаштовуючи кухню, молода сім'я, не просто вибирає кухонний інвентар і посуд, а й піклується про своє здоров'я. Тому так важливо віддавати перевагу виробам із сучасних безпечних екологічних матеріалів, з якісним покриттям.

І, безумовно, всі елементи кухні повинні бути зручні в користуванні. Тільки в цьому випадку кухонні клопоти будуть приємні кожному члену сім'ї.