Які продукти не можна купувати в супермаркетах

Раніше людям було набагато простіше... В магазинах не було такої божевільної різноманітності продуктів харчування, і доводилося все готувати вдома. Культура нашого часу змушує людей купувати більше готових продуктів, які тільки шкодять нашому здоров'ю й фігурі. Від усіх ми, звичайно, не позбудемося, але «почистити» свій продуктовий набір все ж необхідно.

Які продукти не можна купувати в супермаркетах
Напівфабрикати

Красиві котлети і відбивні манять нас з яскравих упаковок, встояти просто не можливо. По-перше, насправді вони виглядають далеко не так апетитно, як намальовано на картинці. По-друге, напівфабрикати - це джерело натрію, нездорових жирів, очищеного цукру, борошна і консервантів. Хочете щось швидке? Краще купіть сосиски або замовте піцу, це хоча б не так шкідливо.

Готові суміші рисові

Рис з овочами здається досить здоровою стравою. Але тільки не в замороженому вигляді в пакеті, це вже зовсім інший продукт із зміненим складом. Плюс, ви за нього сильно переплачуєте. Приготувати вдома рис зі спеціями, цибулею, морквою і перцем займе у вас не більше півгодини, а повірте смачніше і корисніше буде у сто разів.

Заправки і соуси для салатів у банках

Це взагалі синтетична отрута на основі майонезу. У складі таких сумішей цукор, штучні смакові й ароматичні добавки, а також консерванти. І ваш салат з здорової страви перетворюється на шкідливу калорійну бомбу. Зробіть свою заправку для салату. Змішайте йогурт без добавок зі спеціями і оливковою олією (або навіть майонезом) і травами, вийде не гірше.

Готова випічка

Як правило, пекарні у великих супермаркетах використовують готові суміші для випічки борошняних виробів. А в їх складі великий обсяг цукру та консервантів, а також вони можуть містити генетично модифіковану сою та кукурудзу. Купуйте булочки і круасани у невеликих кондитерських або булочних, там від них буде тільки одна шкода - для фігури.

Батончики з мюслі або фітнес-пластівці

Ці продукти включають саме в секцію здорового харчування, хоча це далеко не так. Повірте, за складом фітнес-батончики і дієтичні мюслі нічим не відрізняються від солодких глазурованих дитячих пластівців. Приставка «фітнес» допомагає краще продавати продукти, але здоровішими їх не робить. Купіть собі краще горіхів і сухофруктів, суть та ж, коштує менше, користі більше. А ще краще, приготуйте смачну домашню гранолу.

Список таких продуктів можна продовжувати практично до безкінечності, але ми зібрали основні. Практично всю інформацію про товар ми дізнаємося з реклами, а потрібно дізнаватися зі складу. Реклама адже зовсім не зобов'язана говорити вам правду, її завдання - продавати.