Прикмети, пов'язані з дверима: про що вони попереджають

З давніх часів вважається, що двері мають особливе значення для людини. Якщо вони скриплять, значить, в будинку можуть бути неприємності. Можливі невеликі сварки і непорозуміння з коханою людиною.

Прикмети, пов'язані з дверима в будинку


Двері є символічним предметом у вигляді воріт в інший, непізнаний людиною світ. Особливу увагу варто приділити скрипу, адже саме звук був найважливішим для того, щоб вирішити численні життєві проблеми. Також значення має час, коли він був виданий.

Якщо людина почує скрип дверей, вважається, що його чекає нещастя: потойбічний світ насилає біди і погане самопочуття.

Звук від дверей міг принести як удачу, так і неприємності, міг вплинути на долю. Багато є прикмет, пов'язаних зі скрипом.

Якщо почути звук дверей вночі і вони відкрилися без стороннього втручання, значить, в сім'ї щось недобре трапиться, навіть можлива смерть когось з її членів.

У народі вважалося, що темні сили прийшли забрати людину в інший світ, тому вони часто стали відкривати і закривати двері. Якщо противні скрипучі звуки почути вдень, то це означає, що в житті сімейної пари варто очікувати сварки і непорозуміння, можливі ревнощі, невдача в справах і негативні емоції.

Якщо людина самотня і двері заскрипіли, в житті чекають сильні любовні переживання.

У народі існувала прикмета, що якщо почали скрипіти двері, то незабаром варто покинути цей будинок. Духи хочуть оселитися в ньому і всіляко перешкоджатимуть нормально жити.

Якщо в будинку є скрипучі двері, фахівці радять швидко усунути недоліки, тому, що можливі великі фінансові труднощі на шляху. Можуть бути розтрати, невдача в Угоді.

Якщо людині приснився сон, в якому сильно скріплять двері, значить, варто очікувати неприємні зустрічі в реальному житті. Можуть бути розчарування, сварки з коханою людиною, зрада.

Прикмети з дверима, які допоможуть розібратися з особистим життям


Існує багато інших прикмет, пов'язаних з дверима. Вважалося, що якщо в родині дівчина повинна скоро народити, обов'язково варто відкрити двері під час пологів — вони пройдуть легко і вдало.

Якщо в будинку є дві вхідні двері, їх одночасно не можна тримати відкритими. Удача може зайти в одні двері і вилетіти в інші. Обов'язково варто простежити за гостями: якщо вони переступили поріг лівою ногою, варто очікувати невдачі, а гостю дати з'їсти білий хліб — він позбавить будинок від усього злого.

Якщо в будинку є небіжчик, не можна вимітати сміття через двері — можна позбутися від його душі завчасно. Заборонялося плескати дверима, через те, що можна було прищемити добрий дух і залучити нещастя і сварки.