Як правильно вибрати педикюрне крісло

Рівень надання педикюрних послуг у вашому салоні може бути набагато кращим, якщо ви придбаєте належне обладнання. Педикюрне крісло – це меблі, без яких неможливо надавати якісні послуги. Ось що треба знати перед тим, як купляти крісло.

Що треба знати для вибору педикюрного крісла

Знайти найкраще крісло для педикюру можна з допомогою Інтернету. Для цього навіть не потрібно відвідувати магазин. Перед вибором зверніть увагу на наступні поради.

  • Якість і репутація бренду. Важливо придбати якісне крісло, якщо ви хочете мати зручне та довговічне обладнання, що прослужить вам не один рік. Важливим фактором під час вибору є виробник. Відомі бренди виробляють продукцію, що має усі сертифікати якості та добре зарекомендувала себе на ринку. Купуючи таке крісло, ви можете бути впевненими у тому, що річ надійна. Прочитайте відгуки про компанії, які є лідерами у даній галузі та випускають гарні крісла.
  • Комфорт. Існує безліч моделей, тому важливо обрати таке крісло, що забезпечить максимальний комфорт для вас. СПА-крісла мають вбудовану функцію масажу та підігрів сидіння. Класичні варіанти не мають вбудованих масажерів, тому менш комфортні для клієнтів. При виборі треба орієнтуватися на побажання ваших відвідувачів. Не забудьте про ергономічний дизайн та м’які наповнювачі. Регульована підставка для ніг забезпечує найкращі умови праці для майстра та допоможе зменшити фізичне навантаження на спину.
  • Дизайн. Розкішні крісла для педикюру преміум-класу мають гарний вигляд, тому найчастіше їх обирають у СПА-салони. Якщо ваш кабінет має декілька кольорів у інтер’єрі, можна легко підібрати належну кольорову гаму крісла.
  • Вартість. Якщо педикюр у вашому кабінеті – це додаткова послуга, обирайте бюджетні моделі крісел. Для спеціального догляду за ногами краще придбати комфортні моделі, оснащені різноманітними функціями. Такі інвестиції допоможуть вам підвищити вартість своїх послуг та окупити витрати.
  • Гарантія. Це важливий критерій, тому що неочікувані проблеми з кріслом можуть призвести до додаткових витрат. Більшість виробників пропонують гарантію від одного року та більше.
  • Запасні частини. СПА-крісла потребують регулярного обслуговування та догляду. Переконайтеся, що при необхідності ви можете знайти запасні частини.

Крісло для педикюру та стільчик майстра можна придбати в інтернет-магазині «УкрСтиль». Дотримуйтесь вищезгаданих порад, щоб обрати потрібну модель.