Як завести курортний роман та зберегти свій час і нерви

Курортний роман може стати одним з найяскравіших спогадів відпустки, однак, наважуючись на цей крок, важливо врахувати ряд нюансів.

З настанням літа більша частина співробітників офісів починає планувати відпустку, а ті з них, хто не обтяжений серйозними відносинами, також не відкидає можливості завести курортний роман. Для багатьох людей романтична пригода на відпочинку — відмінний спосіб закрити потребу у нових відчуттях і емоціях, фізичній близькості, при цьому не покладаючи на себе зайвої відповідальності. Про головні правила роману у відпустці ми розповімо вам далі, інформує Ukr.Media.

Спочатку слід зауважити, що у курортних романах немає нічого поганого. Незважаючи на те, що багато людей скептично ставляться до подібних відносин із заздалегідь обумовленим терміном придатності, це — відмінна можливість насолодитися новими емоціями у зовсім іншій обстановці, а після цього зберегти теплі спогади про коротку любовну історію з літа. При цьому деякі курортні романи можуть отримати продовження. Однак до подібних відносин все ж таки варто ставитися максимально просто і дотримуватися кількох важливих правил, завдяки яким обидва учасники романтичного зв'язку отримають те, на що розраховували.

Можна сказати, що курортний роман схожий на службовий. Більша частина таких відносин закінчується у тому самому місці, де й почалася — у стінах офісу або на спекотному курорті. Зазвичай, коли відпочинок закінчується, серйозність намірів (навіть якщо вона була наявною) випаровується як у чоловіків, так і у жінок. Адже курортний роман тим і гарний, що дає ілюзію. Ілюзію романтичних відносин, не обтяжених відповідальністю, взаємними претензіями, сварками і побутом. Це справжнє свято романтики для обох учасників, оскільки відсутність проблем, претензій і необхідності думати про щось ще, крім безпосередньо об'єкта пристрасті, робить відносини безтурботними і легкими.

При цьому варто розуміти наступне: навіть якщо вам було дуже добре разом на відпочинку, це не означає, що ваші відносини пройдуть випробування жорстокими буднями, сповненими побуту, робочих обов'язків, дедлайнів, знайомств з друзями та родичами і усього іншого.

Саме тому значна частина курортних романів не отримує продовження, і, якщо до такого виду пригод ставитися відповідно, тобто не плекаючи марних ілюзій і не плануючи грандіозного продовження, то від них можна отримати потужний заряд бадьорості і яскраві емоції, яких вистачить до наступної відпустки.

Відпочинок на те й відпочинок, щоб не сприймати усе близько до серця і вчасно відпускати ситуацію — наприклад, прощатися зі своїм курортним партнером по-англійськи. Як кажуть, тривалі проводи — зайві сльози. Важливо не втрачати голову, але дозволяти собі розслаблятися, закохуватися і радіти життю. У іншому разі, спогади про курортний роман можуть перетворитися на травматичний досвід, на опрацювання якого знадобиться час.

Останній, але не менш важливий пункт — обачність. Незважаючи на те, що курортні романи змушують вчиняти необачно, необхідно бути обережнішими і не забувати про правила безпеки — не варто вирушати у незнайомі місця з незнайомими людьми, нікого не попередивши про це, ігнорувати тривожні сигнали під час спілкування і, звичайно, забувати про правила безпечного сексу.