Відомий дієтолог розповіла про користь молочної продукції під час дієти

Дуже часто люди, які дотримуються дієтичного харчування, задаються питанням про те, наскільки важливі молочні продукти в такому раціоні.

На своїй сторінці в Instagram дієтолог Світлана Фус розвінчала найпопулярніші міфи про молочну продукцію під час дієти.

«Відкрию вам таємницю: будь-яка корисна їжа у великих кількостях стає шкідливою. Недарма кажуть: «Що занадто, то не здраво!», – пояснила фахівець.

За її словами, для кожної дорослої людини існує денна норма молочної продукції, більше того, дієтологи рекомендують вживати молочку кожного дня. Протягом дня можна випити 250 г кефіру, молока або натурального йогурту, вжити 30 г твердого сиру і 100 г кисло-молочного. Більше організму не потрібно, оскільки травна система всіх дорослих людей досить важко перетравлює лактозу. Втім, у кожної людини цей процес відбувається по-різному. Деякі люди взагалі не реагують на велику кількість молока і п’ють його без наслідків.

Дієтолог попередила, що у будь-якої молочної продукції є дуже високий інсуліновий індекс. А ось кальцій, який надходить з молочної продукції, засвоюється організмом швидко і добре, тому молочку не можна виключати з раціону, адже вона відіграє велику роль у забезпеченні організму кальцієм.