Фактори, які слід враховувати, обираючи собі сонцезахисні окуляри

Треба вміти обирати якісні сонцезахисні окуляри.

Незабаром за квітучим травнем прийде літо. І землю щедро почнуть обігрівати та висвітлювати яскраві сонячні промені, від яких рекомендовано оберігати очі.

Для цього є сонцезахисні окуляри, які виконують одразу дві функції: вони оберігають очі від ультрафіолету і надають образу певний шарм.

Настільки незначний аксесуар робить зовнішній вигляд людини більш стильним. Треба лише вміти правильно його обирати.

Під час візуального огляду сонцезахисних окулярів звертайте увагу не лише на їх красу і потрапляння у модний тренд, але й на інші, не менш важливі особливості. Окуляри повинні підкреслювати статус людини і ідеально підкреслювати спосіб її життя.

5 основних факторів, на які слід звертати увагу під час покупки сонцезахисних окулярів, назвали фахівці. Ось ці особливості:

Захист від ультрафіолету

На кожній парі якісних сонцезахисних окулярів має бути етикетка з описом ступеня захисту від прямого сонячного випромінювання. Обов'язково зверніть увагу на цю бирку. Окуляри також можна перевірити за допомогою УФ-ліхтарика.

Аксесуари, що підходять формі обличчя

Хочете вірте, хочете — перевірте, але потрібно, щоб окуляри, крім своєї якості, ще й добре гармоніювали з формою обличчя.

Якщо обличчя у вас овальне — підберіть прямокутні оправи. На "квадратному" обличчі краще виглядатимуть круглі, овальні окуляри або "метелики". Якщо у вас кругле обличчя — воно буде чудово поєднуватися з класичними варіантами.

До трикутної форми обличчя краще підійдуть окуляри "котяче око" і "авіатори".

Світла оправа з тонкими дужками підійде для обличчя, що має форму серця — уявіть собі, є й такі.

Колір лінз

Не лише форма оправи, але й колір скла повинен відповідати вашому способу життя.

Сірий

Візьмемо, наприклад, сірий колір: він підходить для водіння автомобіля і активного відпочинку, а також доречний там, де дуже багато сонця.

Коричневий і бурштиновий

Коричневий і бурштиновий кольори застосовуються для гри у гольф. Але їх краще не носити під час похмурої погоди і одягати тоді, коли ви перебуваєте за кермом.

Червоний і рожевий

А ось лінзи червоного і рожевого кольору найкраще підійдуть для занять зимовими видами спорту. Їх також рекомендовано одягати, коли ви працюєте за комп'ютером, тому що вони знижують навантаження на очі.

Синій

Лінзи синього кольору можна носити навіть взимку — це особливо модний варіант.

Жовтий

Жовтий колір ідеальний для тих, хто займається роботою, яка потребує зосередження уваги за наявності слабкого освітлення, а також за туманних погодних умов.

Зелений

Зелений колір підходить для будь-якої погоди, у тому числі й для занять водними видами спорту.

Поляризація

Для зниження втоми очей рекомендовані поляризовані сонцезахисні окуляри, які прибирають відблиски і розсіюють відбите світло.

Фотохромні лінзи

Це специфічні лінзи, які змінюють свій колір, як хамелеони. Так, якщо лінзи піддаються впливу яскравого світла, то вони автоматично темнішають. А за умов низької освітленості вони стають світлішими.