На які жертви пішла Дженнніфер Еністон заради "Золотого глобусу"

Як відомо, в Лос-Анджелесі відбулася церемонія вручення престижної кіно-нагороди «Золотий глобус», який відвідала і Дженніфер Еністон. Цікаво, що для того щоб створити зачіску для червоної доріжки актриса не мила голову цілих два дні!

На які жертви пішла Дженнніфер Еністон заради "Золотого глобусу"
На червоній доріжці церемонії «Золотий глобус» Дженніфер Еністон з'явилася в елегантній чорній сукні з великим вирізом від Saint Laurent, у макіяжі воліла акцент на очі, а волосся поклала в лаконічний пучок з глянцевим блиском. Мало хто здогадався б, що зачіска актриси виконувалася на брудне волосся. Стиліст Дженніфер Кріс Макміллан зізнався, що створював пучок Еністон з немитого волосся.

«Дженніфер два дні не мила голову! Спочатку ми планували зробити класичне укладання Дженніфер з розпущеним волоссям, але в останній момент вона передумала і вибрала інше плаття, і ми тут же змінили і сам образ. Два дні Джен не мила голову - волосся стали більш слухняними. Я зібрав їх в пучок - і готово! Ось і весь секрет укладання», - розповів Кріс в інтерв'ю.

Пучок Дженніфер виглядає досить мило і елегантно, так що можна сміливо вдаватися до хитрощів актриси і створювати стильні зачіски з брудного волосся.