Організатори премії «Міс Світу» відмовляться від конкурсу в купальниках

Голова організаційної ради премії «Міс Світу» Джулія Морлі заявила, що на майбутніх церемоніях конкурс в купальниках буде скасовано. Про це повідомляє ABC News. Вперше відмовилися від туру в 2013 році, коли захід проводився в Індонезії. Однак тоді це сталося через вимоги мусульман, які складають 88 відсотків населення країни.

Організатори премії «Міс Світу» відмовляться від конкурсу в купальниках
Національний директор «Міс Світу - Америка» та «Міс США» Кріс Вілмер підкреслив, що місія премії - це «краса з метою», а не просто демонстрація гарних дівчат. «"Міс Світу" повинна представляти дівчина, яка може допомогти суспільству. Вона навіть більше не королева краси, а її посол», - додав Вілмер.

Він також уточнив, що останнім часом організатори приділяли багато уваги етапу огляду, в якому учасницям потрібно було займатися благодійною роботою і привертати увагу до суспільно значущих справ.

Відзначається, що тур в купальниках на майбутніх церемоніях поміняють на конкурс пляжного одягу, який буде більше схожий на змагання.

14 грудня стало відомо, що переможницею чергового огляду краси «Міс Світу» стала представниця ПАР Ролен Штраус. Друге місце посіла Едіна Кулшар з Угорщини, третьою стала представниця США Елізабет Сафрит.