4 продукти, які допоможуть вам залишатись активними взимку

Якщо вам важко вставати з ліжка, коли надворі холодно та темно, ви не самотні. Зима може стати справжнім стресом і для вашого тіла, і для вашого розуму.

Багато людей скаржаться на погане самопочуття та зниження продуктивності праці в зимовий сезон. Отже, важливо дотримуватися правильної дієти, аби залишатись активними та здоровими, пише Жіночий світ.

Харчування має величезне значення для збереження здоров’я та підтримки належного рівня енергії. Протягом зими особливо важливо дбати, щоб у вашому раціоні була достатня кількість поживних речовин. Різноманітний раціон допомагає забезпечити організм енергією та змушує нас більше рухатись. Тому правильна дієта – це ключ до активного зимового життя.

Ось кілька продуктів, що можуть забезпечити вас енергією взимку:

Сухофрукти. Сухофрукти можуть вас зігріти та зміцнити ваш імунітет. Сухофрукти та горіхи, такі як фісташки, мигдаль, інжир, волоські горіхи, кешью, багаті на клітковину та поживні речовини. Взимку сухофрукти можуть значно покращити вашу працездатність.

Мед. Мед може надзвичайно швидко забезпечити вас енергією. Ваше тіло швидко поглинає глюкозу з меду, що допомагає вам зігнати сонливість. Крім того, мед дуже корисний для імунної системи. Також мед виділяється універсальністю. Його можна додавати у напої, домашні солодощі та просто пити з теплою водою.

Квасоля. Квасоля має величезну харчову цінність. Вона багата на клітковину та вітаміни групи В. Квасоля допомагає забезпечити організм енергією та підтримує вашу активність протягом всього дня.

Вівсянка. Вівсянка є одним з найкращих варіантів зимового сніданку. Вона багата на клітковину, яка має цілий ряд корисних властивостей. Вівсянку можна їсти як солодкою, якщо приготувати її з молоком, фруктами та горіхами, або солоною, якщо доповнити її овочами. Овес також зміцнює ваш імунітет і надає вам сили, такі необхідні рано вранці.