5 нестандартних способів застосування мила

5 нестандартних способів застосування милаЗвичайна робота мила - допомагати нам залишатися чистими - не єдине, що воно «вміє». З його допомогою можна домогтися результату в самих різних ситуаціях. Ми знайшли 5 нестандартних способів застосування мила.

1. Дитяче або оливкове мило чудово справляється з чисткою сантехніки - часом навіть краще, ніж спеціальні чистячі засоби. Потрібно лише рясно натерти ним ванну, залишити на 15-20 хвилин, а потім змити губкою з жорстким шаром. Це дає не тільки візуальний відбілюючий ефект, але і дезінфікуючий.


2. Ще мило виручить в ситуації, коли блискавка на куртці або джинсах заїдає або занадто туга. Таке часто буває з дитячими речами. Тоді допомагає провести милом по задній стороні застібки - вона буде відкриватися-закриватися як по маслу.

3. Маленький тоненький змилок з гострим краєм є практично в кожному робочому наборі кравця. Справа в тому, що з його допомогою зручно креслити викрійки на тканині: слід залишається чіткий, як від олівця, а потім легко видалити його - мильні лінії або зійдуть самі при роботі, або зникнуть після прасування речі.

4. З допомогою обмилків і додаванням кавової гущі можна приготувати відмінний кавовий скраб для тіла. Потрібно просто залити обмилки невеликою кількістю теплої води, щоб розм'якшилися, розім'яти руками в однорідну масу, перемішати з кавовою гущею і сформувати новий шматок мила. Коли він затвердіє, вийде скраб - він практично нічого не коштує, але прослужить довго.

5. З обмилків можна зробити нове мило. Деякий час можна складати обмилки в коробку, а коли накопичиться достатня кількість, зробити наступне: обмилки заливаємо водою, залишаємо до повного розчинення, перелити в пляшку з дозатором - готове рідке мило.