Руслана зізналася, як зважилася змінити зовнішність: "Драйванути просто так"

Українська співачка Руслана Лижичко, більш відома просто як Руслана, яка прославилася після перемоги на "Євробаченні", розповіла, як зважилася на зміну в іміджі. Про це вона повідомила в інтерв'ю Катерині Осадчій для Світського життя.

Осадча поговорила з Русланою в день народження Кузьми на відкритті його дочкою Барбарою і вдовою Світланою на честь музиканта. Ведуча попросила згадати що-небудь кумедне Руслану, яка була для Андрія хорошим другом.

"Кузьма завжди хотів підняти всім настрій. Якщо він побачив, що ти сидиш не досить весела, то він завжди говорив: курва мала, ти не можеш просто поржати? Драйв повинен бути завжди, він не залежить ні від чого, є привід або його немає. Ви не можете драйвануть просто так? Ось це драйвануть просто так це завжди було імені Кузьми. Завжди була його фірмова фішка", - розповідає Руслана.

Співачка весь час була з дуже довгим волоссям, але недавно зважилася вкоротити їх і на зміну іміджу її підштовхнув її чоловік.

"Чоловік просив дуже. Чомусь йому дуже хотілося. Заповітне слово, коли тобі кажуть, що ти так молодше виглядаєш. Відріжеш що хочеш на радощах", - каже Руслана.

Знай.ua