Кинула дітей: Лілія Ребрик відповіла хейтерам і розповіла про роль тата і мами

Українська акторка та телеведуча Лілія Ребрик є також зірковою матусею. Проте вона вміє знаходити час для дітей, незважаючи на тісний графік. Акторка розповіла, хто залишається з дітьми, коли вона змушена їхати на гастролі.

Успішна українська акторка та телеведуча Лілія Ребрик активно веде свій акаунт в інстаграмі. Днями вона поїхала на театральні гастролі та тут же наштовхнулась на вибухову хвилю запитань в соцмережах. Зірка відповіла хейтерам у дописі.

Лілія Ребрик написала, що після нещодавного фото про гастролі, її direct вибухнув повідомленнями: "А з ким діти?", "А як ви залишили маленьку Полю та поїхали?", – та інші.

Телеведуча запевнила підписників, що її діти в порядку, бо з ними є її чоловік, а тобто батько дітей Андрій Дикий. Вона переконана, що батьки – це не тоді, коли тато працює, а мати сидить з дітьми. І хоч Андрій не веде активно сторінку в соцмережах, він багато уваги приділяє дітям.

"Але повірте - ми рівноцінно (багато!) проводимо часу з дітьми: і разом, і окремо. Так, з нового року у нас з’явилася няня, але ми цілком можемо впоратися і вдвох – перевірено маленькою Діаною. Не вірите? Що ж – це ваше право", – написала акторка.

Вона також зазначила, що родина – це спільна справа, спільний проєкт та "бізнес", а діти – "головна інвестиція", тому й вкладатися потрібно вдвох. Також зірка додала, що, скоріш за все, такі повідомлення пишуть люди, котрі спираються на свій гіркий досвід. Але Лілія побажала всім знайти партнера, а згодом не боятися залишати дітей на татка.

View this post on Instagram

❗️Про актуальне❗️, про батьків і дітей, про роль батька і мами.. ❗️назвіть цей пост як вам більше подобається?! Мій директ просто вибухнув питаннями - «а з ким діти?», «а як ви залишили Полю таку маленьку і поїхали на гастролі?», «кинула дітей і поїхала гуляти?!?» ? Отже, навмисно напишу окремим постом: мої діти з моїм чоловіком - їхнім татом, на хвилиночку ? Ми переконані: батьки все ж - це не тільки мама з дітьми, коли тато зайнятий, а й навпаки. Мій чоловік не надто веде сторінку в інстаграм, тому, мабуть, ви й не знаєте, коли він зайнятий і з дітьми я. Але повірте - ми рівноцінно (багато!) проводимо часу з дітьми: і разом, і окремо. Так, з нового року у нас з’явилася няня, але ми цілком можемо впоратися і вдвох - перевірено маленькою Діаною ?. Не вірите? Що ж - це ваше право ❤️ але думаю, у таких висновках ви, на жаль, спираєтесь просто на власний (і судячи з усього - гіркий) досвід. Повірте: родина - це не про «жінка народила, жінка з ними і сидить», родина - це спільна справа, спільний проект, спільний бізнес, якщо хочете, і діти - то головна інвестиція, а тому й вкладатися потрібно вдвох. Я щиро зичу кожному знайти свого партнера і не боятися вкладатися у спільну справу вдвох ? і не боятися лишати дітей на татка ?#ребрикщасливародина #ліліяребрик #дикасімейка @andrii_dykyi ❤️

A post shared by Лілія Ребрик (@liliia.rebrik) on

Зазначимо, що велика кількість підписників підтримали Ребрик:

"Підтримую! У сучасному суспільстві батьки однаково несуть відповідальність за дітей",

"Повністю підтримую",

"Все правильно",

"Повністю з вами згодна", – написали в коментарях.

24 канал