Лілія Ребрик поділилася кумедними кадрами зі зйомок серіалу "Папаньки 3"

Популярна українська телеведуча, акторка театру та кіно Лілія Ребрик вкотре поділилася із шанувальниками залаштунками роботи в кінематографі. Вона показала нові кадри зі зйомок третього сезону популярного серіалу "Папаньки".

Лілія опублікувала кумедні фото на особистій сторінці в інстаграмі. Вона часто показує багатотисячній аудиторії підписників цікаві моменти у своїй роботі, тому вирішила порадувати їх новою серією кумедних світлин.

Ребрик показала фрагмент зйомок в полі, де вона позує на мотоциклі разом із колегами по серіалу. Усі мають досить смішний вигляд, тому фотографії неабияк потішили шанувальників артистки.

"Який кайф, коли робота приносить задоволення! А напишість в коментарях, ким працює ви", – йдеться у публікації акторки.

Що відомо про серіал "Папаньки"?

"Папаньки" – комедійний серіал, творцями якого є "Дизель шоу". сюжет стрічки побудований на історії про чотирьох друзів, які живуть у звичайній багатоповерхівці Києва. Вони всі кардинально різні та кожен має свої життєві клопоти і курйози, які пов'язані з сімейним життям. У третьому сезоні серіалу на молодих татусів чекатимуть нові пригоди. А впоратися з ними допомагатимуть їхні другі половинки.

Головні актори і ролі:

Єгор Крутоголов – Єгор

Євген Гашенко – Микита

Євген Сморигін – Женя

Андрій Федінчик – Саша

Лілія Ребрик – Свєта, дружина Єгора

Ольга Арутюнян – Ірина, дружина Микити

Ольга Лук'яненко – дружина Жені Малишева

Вікторія Булітко – колега Микити з банку

Надія Кондратовська – мама Жені Тамара Броніславівна.

24 канал