24-річна дівчина померла від передозування таблеток для схуднення

24-річна Кара Рейнольдс померла через передозування таблеток для схуднення на "натуральній" основі, кожна з яких містить у 2,5 рази більше кофеїну, ніж банку енергетика.

24-річна дівчина померла від передозування таблеток для схуднення
Кара Рейнольдс вирішила скинути вагу за допомогою таблеток для схуднення. Через сайт Amazon вона придбала натуральні харчові добавки Forza raspberry ketone, які активно рекламуються знаменитостями і в соціальних мережах. Через кілька тижнів прийому цих таблеток Кара зазначила у себе прискорене серцебиття.

Після розриву з нареченим 24-річна дівчина, вага якої становила 64 кг, проковтнула велику кількість таблеток для схуднення. Серце дівчини не витримало, і вона померла. Медики намагалися перезапустити серце Кари понад 40 разів, проте всі спроби були безуспішними.

Як з'ясувалося, у таблетках, які прийняла панночка, містилося стільки ж кофеїну, як у 225 банках енергетика. У доповіді, представленій в Британському медичному журналі говориться, що ця трагедія ще раз підкреслила небезпеку прийому неперевірених харчових добавок. А за словами батька Кари Рейнольдс, Майкла, якщо б ці таблетки не були так легко доступними, його дочка, можливо, була б ще жива.