Суп із селери для схуднення

Суп із селери для схудненняЗ селери можна приготувати різні страви, які відрізняються специфічним смаком і ароматом.

І особливо улюблений серед жінок, що сидять на дієтах суп із селери для схуднення. Як і будь-який суп, цей складається з кількох інгредієнтів, в якості яких використовуються виключно корисні овочі - білокачанна або кольорова капуста, товчений часник, томати, солодкий червоний або зелений перець, зелень і т.д. Але головною основою супу є лист або корінь селери, який можна використовувати в свіжому вигляді або попередньо злегка обсмажити. Всього в страві даного овоча повинно бути не менше половини від загальної маси овочів.


Суп із селери для схуднення краще готувати без додавання солі. Однак не кожен зможе відразу перейти на безсольову їжу, тому для початку можна лише скоротити її споживання, а поступово зовсім відмовитися від неї. Суп з селери корисний ще й як рідка їжа, періодично приймаючи його в їжу, можна добитися дійсно показових результатів в схудненні. До того ж, порівняно з екзотичними плодами, що сприяють схудненню, селера має масу переваг - вона більш доступна в силу своєї незначної вартості і її можна купити в будь-який час року, а також виростити самій, якщо для цього є відповідні умови.

Існують різні рецепти приготування супу із селери для схуднення, в якості прикладу можна навести наступний:

Селера - 300 гр., капуста - 500 гр., 4 середніх помідора, кілька болгарських перців - все це нарізається в довільній формі і опускається в каструлю з киплячою водою на десять хвилин. Потім вогонь потрібно зменшити і довести суп до готовності. Загальний час приготування - півгодини;

У самий останній момент потрібно додати в каструлю дрібно нарубану зелень - петрушку, кріп, зелену цибулю, і дати супу настоятися під закритою кришкою. Дана кількість супу розрахована на шість порцій.


Супчик з селери можна використовувати і в якості одноденного розвантаження раз в тиждень, а можна влаштувати на його основі короткочасну дієту. Таким блюдом легко замінюється висококалорійна їжа, що гарантує стабільну і безповоротну втрату зайвої ваги.

Можна приготувати дуже смачний суп і таким способом:

Поставити на вогонь і довести до кипіння два літра води, додати в каструлю бульйонний кубик;
У киплячу воду засипати помиті і нарізані овочі - два пучка черешкової селери, п'ять м'яких томатів, п'ять цибулин, два зелених солодких перця, один невеликий качан капусти;

Час приготування супу після закипання води - близько двадцяти хвилин. Солити і перчити бульйон - за смаком.


Численні відгуки задоволених людей свідчать про те, що суп із селери - це дійсно смачне і корисне блюдо, допомагає скинути вагу. При цьому людина не відчуває болісного голоду, як у випадку звичайної дієти, оскільки селера дуже поживна. Вперше це блюдо було розроблено в Америці дієтологами, охочими допомогти своїй нації побороти огрядність. Сьогодні суп із селери навіть входить до лікарняного меню повних пацієнтів, яких готують до операції.