Продукти для спалювання жиру на животі

Можна змусити організм позбавлятись жиру швидше, вживаючи кілька продуктів.

Яйця. Є відмінним джерелом білка, який допомагає стримувати почуття голоду і обмежувати переїдання. За даними дослідження, опублікованого в Journal of Obesity, вживання цього продукту на сніданок є надійною стратегією схуднення. Результати показали, що учасники, які з'їдали два яйця на сніданок в рамках низькокалорійного раціону, втратили на 65 відсотків більше ваги і зменшили об'єм талії на 34 відсотки, на відміну від тих, хто снідав бубликами тієї ж калорійності.

Малина. Свіжа або заморожена, вона містить велику кількість клітковини, яка покращує реакцію організму на інсулін. Як наслідок, зменшується кількість жиру на животі.

Хумус. Згідно з відомостями, опублікованими в Journal of Nutrition and Food Sciences, люди, які регулярно вживають хумус, зазвичай мають меншу (в середньому на вісім відсотків) талію. Цей продукт готується з нуту, дуже багатого клітковиною. Підраховано, що любителі хумусу споживають на 52 відсотки більше клітковини, на 13 відсотків більше корисних поліненасичених жирів і на 20 відсотків менше цукру, ніж ті, хто його ігнорує. Дані компоненти виключно позитивно позначаються на фізичній формі.

Селера. Містить харчові волокна, які покращують травлення, а також багато вітаміну С і кальцію - такий комплект інгредієнтів, що володіють жиросжигающими властивостями, робить фігуру стрункішою. Медики радять пити сік селери перед їжею - це перешкоджає відкладанню жиру.

Країна здоров'я