Вагітна Ілона Гвоздьова вперше прокоментувала вихід з "Танців з зірками 2020"

6 вересня в Україні відбувся 2 випуск шоу "Танці з зірками 2020". Паркет покинула перша пара, і це були Дмитро Танкович і Ілона Гвоздьова. Танцівниця вирішила не зволікати і вперше прокоментувала такі результати ефіру.

В інстаграмі вона розмістила емоційний допис, який розпочала з подяки організаторам "Танців з зірками 2020", які "вірили в пару та працювали з ними". Окрім цього, Ілона Гвоздьова звернулась до свого партнера Дмитра Танковича, адже в прямому ефірі так і не змогла подякувати йому.

"Дякую, Дмитре Танковичу. Завдяки тобі наші репетиції і танці були завжди наповнені сміхом, позитивом, щастям. Пробач, що так вийшло, що я не змогла вивести тебе в наступний ефір. Це було яскраво, коротко, але так казково", – зазначила вона.

Подякувала Ілона Гвоздьова і своїй родині, яка підтримувала її від першого ефіру "Танців з зірками 2020". Та саме цьогорічне шоу допомогло танцівниці по-іншому подивитись на українське суспільство. Ілона Гвоздьова почала участь у проєкті на останніх місяцях вагітності, а тому за кілька тижнів отримала сотні коментарів як від прихильників, так і від хейтерів. Першим вона побажала так само яскраво проживати вагітність, а от на критиків звернула особливу увагу в дописі.

"Дякую хейтерам, які нещадно і злісно критикували мене, писали гнівні пости і дуже грубо висловлювали свою точку зору. Тепер я точно знаю, чому ми не можемо жити як в Європі, тому що наш, на жаль, совдепівський менталітет, вузький світогляд, програмування песимізму і заздрість ще довго будуть викорінюватись і змінюватися з поколіннями. Пам'ятайте, життя – бумеранг, а поки бажаю вам здоров'я", – написала Ілона Гвоздьова.

View this post on Instagram

Спасибо @tanci1plus1 за замечательную профессиональную команду, людей,которые верили в нашу пару и работали с нами? Спасибо @tankovichd , благодаря тебе наши репетиции и танцы были всегда наполнены смехом,позитивом, счастьем,ты словно ?. Прости,что так вышло,что я не смогла вывести тебя в следующий эфир. Это было ярко,коротко,но так волшебно????? Спасибо моей семье за поддержку,веру,любовь, люблю тебя @khomiachukivan и ??? Спасибо всем нашим поклонникам и друзьям,которые переживали и поддерживали нашу пару,верили в нас и говорили тёплые слова. Так приятно быть для многих женщин и девушек мотиватором и примером. Дай Бог каждой из вас,также проживать свою ??и запомнить это только в самых ярких красках. ? Спасибо хейтерам,которые нещадно и злостно критиковали меня,писали гневные посты и очень грубо высказывали свою точку зрения. Теперь я точно знаю,почему мы не можем жить как в Европе☝️?, потому что наш, к сожалению, совдеповский менталитет, узкое мировоззрение и программирований пессимизм и зависть еще долго будет искореняться и меняться с поколениями. Помните,жизнь-БУМЕРАНГ,а пока желаю вам здоровья☝️ Живу,дышу,танцую и жду тебя мой замечательный малыш??? #илонагвоздева #танціззірками #танцы #гвоздевабеременность #хейтеры #мысливслух

A post shared by Илона Гвоздева | Dancer (@ilonagvozdeva) on

Що відомо про вихід пари з шоу

2 прямий ефір став справжнім святом балу. На паркеті 14 зіркових учасників станцювали бальні постановки, зачарувавши глядачів пристрасними і зворушливими номерами. Ілоні Гвоздьовій і Дмитру Танковичу дістався романтичний квікстеп, який вони з легкістю виконали у прямому ефірі.

Від суддів пара отримала 29 балів, а тому опинилась у трійці учасників з найнижчими оцінками. Та вже на голосуванні глядачів стало зрозуміло, що Ілона Гвоздьова і Дмитро Танкович не проходять у 3 випуск "Танців з зірками 2020". Пара стала першою, хто покинув шоу.

24 канал