Хвора на коронавірус учасниця Танців з зірками розповіла про симптоми захворювання

Українська акторка та учасниця "Танців з зірками" Дар’я Петрожицька, яка захворіла на коронавірус, назвала свої симптоми.

На сторінці в Instagram зірка серіалу "Папік" поділилася, що COVID-19 все-таки існує і приходить несподівано. Спершу в знаменитості була висока температура та "викручувало" тіло.

"Потім тіло виламується так, що ти не можеш встати, потім різко починається кашель, сохне все в роті і в носі і абсолютно пропадають запахи. Виявляється, цей світ без запахів дуже нудний, а їжа схожа на пластилін… І все це супроводжується слабкістю. Дивно, коли цілими днями лежиш, а при цьому почуваєшся втомленою. Всесвіт дав мені це для того, щоб я відпочила, мабуть", - написала зірка

Петрожицька додала, що поставила на паузу знімання "Папіка" та участь у "Танцях". Зараз акторці набагато ліпше, але Дар’ї складно дихати і вона досі не відчуває запахів.

Через коронавірус акторка не змогла виступити в першому прямому ефірі танцювального проєкту. В свою чергк, хвора на COVID-19 Ольга Фреймут станцювала фокстрот на подвір’ї свого будинку.