Геля из "СВ Шоу" рассказала, почему внезапно бросила Верку Сердючку

Українська акторка Радміла Щоголєва, якій найбільшу популярність принесла роль мовчазної помічниці Вєрки Сердючки Гєлі у "СВ Шоу" розповіла, куди зникла з екранів.

Тривалий час про Щоголєву не було чутно, а злі язики розповсюджували інформацію, що артистка дуже негарно покинула Андрія Данилка. Та, врешті, Радміла розставила крапки над "і". У програмі "Життя відомих людей" акторка розповіла, як потрапила до Данилка, чому мусила піти від нього і чим наразі займається.

Якось знайомий запропонував актрисі прийти на проби до Андрія Данилка, який тоді саме запускав "СВ Шоу". Радміла, для якої це був просто черговий кастинг, навіть не готувалася до нього. Ані про Андрія Данилка, ані про головну провідницю країни Вєрку Сердючку, Радміла доти навіть не чула, повідомляє "ТСН".

Жінка була здивована, коли їй зателефонували й повідомили, що Сердючка з-поміж тисячі дівчат обрала саме її, і тепер вони - одна команда.

Їхня перша зустріч відбулася без будь-якого натяку на офіціоз, просто посеред коридору. Поки Радміла на неї спізнювалася, Данилко вже з неї тікав.

Уперше ставши в кадр із Данилком, Радміла зрозуміла - вони спрацюються. Завданням Гєлі першочергово було ефектно мовчки виносити реквізит. Але саме Радміла перетворила її на повноцінну зірку "СВ Шоу", додаючи власних фішок.

Німа Гєля й балакуча Вєрка підкорили серця не лише глядачів, а й зірок, які буквально в чергу ставали, аби потрапити до їхнього вагона. Та з роками Радміла дедалі чіткіше усвідомлювала - хоче професійного росту.

Урешті, разом із Данилком вони вирішують, що поступово Гєля зникатиме з "СВ Шоу". Але сама Радміла продовжить виступати в його театрі.

Гастрольний графік театру Данилка тоді був просто шаленим. Команда відпрацьовувала по 25 концертів у місяць. Часу не було ні на хворобу, ані на одужання. Це зіграло з жінкою злий жарт.

"У мене болів живіт, я зробила операцію, пішла запитала у хірурга, чи зможу за тиждень танцювати? Він каже: "Так, знеболювальні поп'єш". І він мене прооперував", - поділилася Щоголєва

Але після операції актрисі краще не ставало. Боючись підвести команду, вона жменями ковтала знеболювальні, вдягала усмішку й відпрацьовувала концерт за концертом. Та згодом організм остаточно дав збій.

Директор театру відправив акторку останнім рейсом до Києва і посеред ночі їй не вдалося поговорити із самим Данилком. Тоді ЗМІ використали цей факт проти Радміли, мовляв, вона зрадила Андрія, просто втікши з театру.

Та навіть зараз артистка запевняє - нікого не зраджувала. Збіги обставин не давали їм одразу поговорити й прояснити ситуацію. Хоча, як зізнається Радміла, дуже хотілося.

"Мені хотілося сказати йому "вибач", - ділиться Радміла

Сказати "вибач" і справді було ніколи. Адже повернувшись із гастролей, Радміла взялася за лікування. Утомившись безрезультатно бігати від одного лікаря до іншого, Радміла взялася за себе

Її остаточним поверненням на той "правильний життєвий шлях" стала зустріч із коханим чоловіком Андрієм. Артистка народила двох дітей і наразі поєднує родину та знімання у фільмах.