Юлія Савічева вийшла заміж

Вранці 23 жовтня співачка Юлія Савічева і її давній коханий, композитор Олександр Аршинов, зв'язали себе узами шлюбу в одному зі столичних рагсів. На укладення шлюбу вони запросили лише найближчих людей, а основне торжество повинно пройти з великим розмахом у залі Crocus City Hall, куди Юля і Олександр запросили величезну кількість зірок російського шоу-бізнесу.

Юлія Савічева вийшла заміж
22 жовтня, у своєму блозі Instagram, Юлія написала про майбутнє весілля, з якого співачка спочатку секрету не робила: «Завтра буде важкий, але світлий день. Спасибі всім вам, мої дорогі, за привітання. Дякую що ви зі мною. Якщо вийде, зроблю завтра пару фотографій. Якщо не вийде, будь ласка, не ображайтеся. Всіх вас дуже люблю. Ваша Ю. С.».

Юлія Савічева вийшла заміж
Юлія і Олександр познайомилися в 2003 році на проекті «Фабрика зірок». Савічева просто випадково почула пісню свого майбутнього чоловіка, дівчині дуже сподобався його голос, і вона попросила знайомих представити її Олександрові. В результаті у молодих людей зав'язався роман, який триває ось уже 11 років і нарешті прийшов до весілля.