Перекус, який зменшить розмір штанів

Отримуй на горіхи і худни! Вчені сказали, що фісташки зменшують окружність талії.

уменьшит размер штанов
У дослідженні брали участь 6 дорослих людей середнього віку, які мали високий ризик розвитку цукрового діабету і хвороб серця. Добровольців розділили на дві групи. Учасники з «везучої групи» отримували 20% калорій з фісташок. Їх раціон складався з 51% вуглеводів, 20% білка і 29% жирів, тобто вони споживали менше вуглеводів і більше корисних жирів, ніж середньостатистична людина. Раціон добровольців з другої групи (для них не було передбачено жодних фісташок) налічував 60% вуглеводів, 15% білка і 25% жирів.

Що в підсумку?
Через 6 місяців учасники з першої групи могли похвалитися зменшенням обхвату талії приблизно на 2 см. Крім того, їх рівень холестерину знизився на 15 одиниць, а також зменшився рівень глюкози в крові. Також, у них було помічено менше запальних реакцій.

Чим же так ціняться фісташки?
Ці горіхи багаті мононенасиченими жирними кислотами, які нормалізують холестерин. Крім того, вони підвищують утворення гормонів, що беруть участь у метаболізмі глюкози і підвищують виробництво інсуліну, що призводить до стабілізації цукру в крові.

Якщо ви все ще вважаєте, що горіхи занадто жирні і несумісні з схудненням, саме час передумати. Численні дослідження показали, що горіхи перешкоджають набору зайвої ваги з віком, так як любителі горіхів замінюють ними шкідливу їжу. І це ще не все! Мононенасичені жирні кислоти наносять удар прямо по жиру на животі – те, що нам потрібно!