Вчені з'ясували, що робить жінок щасливими

Команда дослідників стверджує, що їм вдалося реалізувати унікальний комплекс випробувань.

Вчені з'ясували, що робить жінок щасливими
Згідно інформації, наданої експертами, під час здійснення спостережень лікарі намагалися з'ясувати, що може ощасливити представниць слабкої статі. За результатами випробувань стало відомо, що жінки будуть почувати себе більш життєрадісними і задоволеними, якщо вони отримають можливість регулярно ходити на шопінг. У рамках нових проектів соціологи задіяли 850 респондентів. Відзначається, що ініціаторами спостережень стали співробітники компанії під назвою OnePulse.

Реалізоване опитування показало, що, насамперед, дам радує струнка фігура і відсутність зайвих жирових відкладень. В ході реалізації випробувань психологи просили добровольців вибрати із запропонованих варіантів тільки ті речі і події, які могли викликати у жінок позитивні емоції. Виявилося, що настрій у дівчат підвищується в тому випадку, коли представниці слабкої статі виявляють втрату зайвої ваги.

На думку науковців, також сприятливо впливає придбання нових типів одягу. Шопінг значно покращує розумові здібності людей. Особливо це стосується чоловіків та жінок похилого віку.