Розлучення з чоловіком обійдеться Джулії Робертс в 225 мільйонів доларів

У Голлівуді триває епідемія розлучень. У липні про розрив після десяти років шлюбу оголосили Дженніфер Гарнер і Бен Аффлек. У скандал виявилися залучені троє дітей, друзі пари і навіть няня, з якою нібито зрадив дружині актор.

Розлучення з чоловіком обійдеться Джулії Робертс в 225 мільйонів доларів
Тепер американський журнал повідомляє, що розвалився шлюб 47-річної Джулії Робертс, яка прожила з 46-річним кінооператором Денні Модером 13 років.

Видання стверджує, що ініціатором у цьому питанні став саме Модер. Не секрет, що у зірки фільму «Красуня» досить поганий характер, негативні риси якого посилилися після того, як Робертс втратила матір. 80-річна Бетті Лу Моутс померла після важкої боротьби з раком легенів. А за рік до цього від передозування наркотиків померла молодша сестра актриси. Можливо, причиною стало те, що Модер не підтримав в цей складний момент дружину, він навіть не з'явився на похоронах тещі.

Після цього, як стверджує інсайдер журналу, відносини Джулії і Денні стали стрімко погіршуватися, вони почали віддалятися один від одного. «Денні відчуває, що їхні стосунки перестали бути чесними і партнерськими», - пояснює джерело. Крім того, Робертс переводила чоловіка емоційними спалахами. «Модер жахливо втомився від усього цього і вирішив, що з нього вистачить», - підсумував інсайдер.

Розлучення з чоловіком обійдеться Джулії Робертс в 225 мільйонів доларів
Не можна сказати, що пара не робила спроб врятувати шлюб, все-таки вони виховують трьох дітей і їм є, заради кого старатися. Робертс і Модер відвідували сімейного психолога. Однак замість конструктивної роботи Джулія воліла закочувати істерики під час сеансів. «Вона використовувала терапію, щоб виражати злість і розчарування, а такий підхід не може принести користь шлюбу», - сказало джерело.

Поки Джулія Робертс і Денні Модер офіційно не оголошували про розлучення. Кажуть, від цього їх утримують діти - адже тоді їм доведеться визначитися з їх опікою. Крім того, розірвання шлюбу влетить у копієчку і самій актрисі: Робертс може втратити значну частину свого статку, який оцінюється в 225 мільйонів доларів. На користь того, що пара зараз переживає важкі часи, свідчить оголошення про продаж будинків на Гаваях і Манхеттені.

Розлучення з чоловіком обійдеться Джулії Робертс в 225 мільйонів доларів
Також відзначимо, що навесні цього року таблоїди повідомляли, що Джулія Робертс розлучається. Правда, в якості причини такого серйозного рішення вказувалися постійні зради чоловіка. Занепокоїна постійними підозрами актриса перевіряла мобільний телефон чоловіка, шукала повідомлення і листи, адресовані іншим жінкам.

Джулія Робертс і Денні Модер одружилися в 2002 році. Через два роки у пари народилися близнюки - дочка Хезел Патріша і син Фіннеас Уолтер. У 2007 році Джулія ще раз стала мамою, народивши сина Генрі Даніела Модера.