Кім Кардаш’ян розлучається з Каньє Вестом після 6 років шлюбу

40-річна Кім Кардаш’ян розірвала стосунки з 43-річним Каньє Вестом. Колишні закохані вже почали обговорення шлюборозлучного процесу.

Зірка реаліті-шоу і репер вирішили розлучитися через шість років шлюбу, під час якого у пари народилися четверо дітей. Старшій доньці, Норт, зараз сім років, сину Сейнту – п’ять, доньці Чикаго виповниться три роки на наступному тижні, а малюкові Псалмі поки тільки півтора року.

«Кім найняла зоряного адвоката з розлучень Лауру Уессер, і вони ведуть переговори про врегулювання», – розповіло джерело з оточення інстадіви. Телезірка навіть перестала носити обручку, а на різдвяних знімках вона постала в колі рідних і зі своїми дітьми: Каньє вже не було поруч. За даними Page Six, репер проводив свята в своєму будинку у Вайомінгу на самоті.

Інсайдери стверджують, що головним майновим питанням стане розкішний будинок Кардаш’ян і Веста в Калабасасі, вартість якого становить 60 мільйонів доларів. «Розлучення неминуче», – додає джерело. Сам репер знає, що його поки що офіційна дружина вже вибилася з сил, намагаючись врятувати їх шлюб і повернути все на круги своя.

При цьому Каньє зараз в порядку, незважаючи на те, що він дуже засмучений. Друг музиканта і дизайнера підкреслив, що містер Вест теж усвідомлював неминучість розставання і був готовий до цього.

Користувачі Мережі активно обговорюють розрив пари. Багато переживають за Кардаш’ян, яка залишиться тепер одна з чотирма дітьми.

«Кім безумовно заслуговує кращого, ніж цей»,

«Ким точно буде щаслива»,

«Мені здається, Кім потрібно не переживати, а радіти, що вона позбулася від нього», – пишуть блогери.

Каньє Вест хотів балотуватися в президенти Америки, а після цього почав дозволяти собі дивні висловлювання в Мережі. Так, репер заявив, що благав Кім зробити аборт під час першої вагітності і вже кілька років безуспішно намагається розлучитися з дружиною.