Чим лікувати укуси комарів: 5 перевірених народних засобів

Комариний укус викликає алергічну реакцію організму, яка супроводжується набряком, почервонінням і сильним свербінням. Іноді у людини може виникнути висип. Перше, що тобі потрібно зробити, це не розчісувати місце укусу (хоч ми і знаємо, що це нестерпно). Якщо комариний гістамін не пошириться в прилеглі тканини, то лікувати укуси комарів буде набагато легше. Розчешеш уражене місце - набряк збільшиться, а свербіж посилиться.

Чим лікувати укуси комарів: 5 перевірених народних засобів
Так чим ж лікувати укуси комарів, якщо немає необхідних ліків?

Сода

Сода помітно зменшить свербіж в місці укусу, зніме запалення і нейтралізує токсини. Тобі потрібно змішати 3 ч. л. соди з 1 ч. л. води і нанести отриману пасту на укус.

Лимон (часник, банан)

Біль полегшить зубчик часнику, розрізаний навпіл. Схоже подіють банан і лимон. Протирай місце укусу внутрішньою стороною бананової шкірки або часточкою лимона.

Сік алое

Сік алое робить біль менш відчутним і знімає свербіж. На відміну від інших засобів ним необхідно змащувати місця укусів кілька разів на день.

Нашатирний спирт

Змішай нашатирний спирт з водою в пропорціях 1: 3 або 1: 1 (залежить від ступеня свербіння і болю). Протри укус ватним диском, змоченим в розчині.

Холодний компрес або предмет

Холод слід прикладати безпосередньо до місця укусу, оскільки відбувається скорочення судин. Це знімає набряк і уповільнює всмоктування токсинів.

Тепер ти знаєш, чим лікувати укуси комарів і як це правильно робити.