Співачка Жасмін прокоментувала новину про арешт чоловіка

Чоловік співачки Жасмін Ілан Шор за рішенням одного з молдавських судів повинен провести 30 днів під домашнім арештом, так як фігурує в розслідуванні про виведення з країни великої суми.

Співачка Жасмін прокоментувала новину про арешт чоловіка
Співачка Жасмін прокоментувала дану ситуацію в своєму мікроблозі. За словами артистки, те, що трапилося -величезна помилка.

"Дорогі друзі, колеги, шановні представники ЗМІ. Мені насилу віриться в те, що відбувається... Мій чоловік поважна людина і успішний підприємець, меценат, який активно підтримує спорт і мистецтво в Молдові, засновник благодійного фонду, який допоміг і підтримав у важку хвилину десяткам сімей і сотням людей, а головне - він люблячий, добрий батько і чоловік. Вважаю дії силових органів Молдови величезною помилкою, а розгорнуту навколо нього кампанію в пресі і суспільстві – тою, яка навмисно очорняє, дискримінаційною і політичною грою. Щиро сподіваюся, що істина восторжествує і це непорозуміння буде вичерпано." - написала Жасмін на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram.

Нагадаємо, що співачка і бізнесмен одружилися чотири роки тому. Пара виховує спільну доньку Маргариту, а також сина співачки від першого шлюбу Михайла.