Максим Віторган переживає труднощі з Собчак

ЗМІ повідомили, що акторові Максиму Віторгану, який одружився з Ксенією Собчак, доводиться переживати труднощі у своєму шлюбі, пов'язані з тим, що його дружина - відома персона і до того що має крутий незалежний характер. «Хоча Віторган, звичайно, говорить, що в житті у них все добре - насправді все в цьому житті зовсім не просто», - пишуть таблоїди.

Максим Віторган переживає труднощі з Собчак
Про те, що у Віторгана і Собчак не все гладко, заговорили після того, як Максим дав відверте інтерв'ю журналу Hello!, зізнавшись, що іноді йому доводиться дуже нелегко зі своєю дружиною. Собчак далеко не завжди прислухається до думки чоловіка і йде йому наперекір.

Як відомо, нещодавно Ксенія зіграла з Віторганом в одній виставі «Одруження». Виявилося, що сам Максим цього абсолютно не хотів і відмовляв її від цього. Актор переконаний, що непрофесіонали не повинні з'являтися на сцені. Однак Собчак, як завжди, все зробила по-своєму, і не почула вмовляння чоловіка.

Також акули пера повідомляють, що Ксенія не особливо адекватно реагує на зауваження чоловіка про деякі епізоди, в той час як зауваження від того ж Євгена Миронова вона вислуховувала з великою увагою і повагою.