Ксенія Собчак День закоханих провела в лікарні

Зірка підтримувала свого чоловіка, який переніс операцію. Чоловік Ксенії Собчак Максим Віторган серйозно травмував плече під час репетиції в театрі.

Ксенія Собчак День закоханих провела в лікарні
Ксенія Собчак провела всю суботу, 14 лютого, у лікарняній палаті поруч зі своїм чоловіком Максимом Віторганом. У п'ятницю, 13-го, актор зламав плече під час репетиції в театрі. Травма виявилася настільки серйозною, що лікарям довелося оперувати зірку під загальним наркозом.

За іронією долі, незадовго до НП Максим Віторган в мікроблозі запросив усіх шанувальників на виставу «Вишневий сад» зі своєю участю. А вже наступний пост Максим писав, лежачи на лікарняному ліжку. «Мій попередній пост про як би найближчі творчі плани. Це було вчора. Сьогодні травма плеча на репетиції, загальний наркоз, операція. Загалом, Бог регоче. 15-го «Вишневий сад» точно не граю, а далі подивимося. Будемо жити! Хоч опудалом, хоч тушкою, а будемо!» - оптимістично завершив повідомлення Максим Віторган.

Весь цей час поруч з Максимом перебувала його дружина Ксенія Собчак, яка негайно відклала всі свої справи. 15 лютого зіркового пацієнта лікарі благополучно виписали з клініки. Залишаючи лікарню подружжя чекав сюрприз. Люди, які перебувають на лікуванні в тому ж відділенні, що і Максим Віторган, звичайно ж, не могли не помітити відому пару і привітали її з Днем святого Валентина, прикріпивши сердечка на двері палати. Ксенія Собчак була так зворушена цим фактом, що негайно повідомила про нього в мікроблозі: «Так вийшло, що День закоханих ми провели в лікарні. І як же було приємно сьогодні, виписуючись, виявити на дверях палати ось таку записочку. Спасибі людям, які не втомлюються дарувати своє тепло. Спасибі незнайомцям за листівочку. Забрали її додому».

Ксенія Собчак День закоханих провела в лікарні