Знаменита актриса не змогла прожити на допомогу з безробіття

Дізнавшись, що незаможні американці щотижня отримують продовольчі талони на суму 29 доларів, пропагандист здорового способу життя Гвінет Пелтроу вирішила провести експеримент. Голлівудська діва захотіла перевірити, чи вистачить цих грошей на те, щоб харчуватися правильно і ситно протягом 7 днів.

Знаменита актриса не змогла прожити на допомогу з безробіття
Продовольчі талони, що видаються на тиждень, Гвінет Пелтроу витратила за один візит в магазин. Набір продуктів, обраних знаменитістю, був дещо дивним: актриса придбала чорну квасолю, нешліфований рис, десять яєць, зелень, авокадо, часник, цибулю і кілька лаймов. Фото покупок вона відразу виклала в свій блог, пообіцявши протягом тижня не виходити за рамки цього вегетаріанського меню.

Знаменита актриса не змогла прожити на допомогу з безробіття
Однак на цьому жорсткому низькокалорійному раціоні Пелтроу змогла протриматися тільки чотири дні.

«На п'ятий я не витримала і з'їла курку і свіжі овочі (і, чесно зізнатися, половину упаковки чорної лакриці). Зате цей експеримент допоміг мені дізнатися, який подвиг щодня здійснюють 47 млн ​​американців, адже купити повноцінну поживну їжу за такі смішні гроші практично нереально, але вони годуються таким чином тижні, місяці і навіть роки », - заявила актриса зі сторінок свого блога.

Щоб допомогти людям, змушеним жити на допомогу з безробіття і купувати їжу на продовольчі картки, Гвінет Пелтроу зробила пожертвування в нью-йоркський фонд допомоги голодуючим Food Bank.