Рідке золото, кров і алмази: б'юті-процедури, які воліють зірки

Стало відомо, що вокаліст гурту One Direction Гаррі Стайлз використовує для підтримки краси свого обличчя... овечу плаценту.

Рідке золото, кров і алмази: б'юті-процедури, які воліють зірки
Кім Кардашян

Всіма улюблена Кім Кардашьян, наприклад, регулярно робить процедуру під назвою blood facial, яка полягає в тому, що пацієнтові вводять під шкіру його власну кров. Як пишуть ЗМІ, ін'єкції дуже болючі, але зате вони підвищують захисні функції шкіри і покращують обмінні процеси. До речі, відомо, що Жизель Бундхен також любить цю процедуру.

Том Круз

Хто б міг подумати, що знаменитий актор піде на таке заради своєї краси... Як стверджує видання, секрет молодості Тома Круза - пташиний послід! Актор регулярно користується маскою, яка складається з відходів соловйів, рисових висівок і води. За його словами, це набагато краще ботокса та інших хірургічних втручань.

Девід і Вікторія Бекхем

Знаменита парочка так само, як і Том Круз, використовує в якості б'юті-продукту пташиний послід. Однак вони не просто проходять ці процедури, але ще й користуються кремом з тим же складом! Така маска допомагає відлущувати верхні шари клітин шкіри, а гуанін надає їй блиску. Завдяки натуральному складу, інгредієнти маски підходять всім типам шкіри, пишуть ЗМІ.

Міла Куніс

Секрет краси Міли Куніс - алмазний пілінг. Нагадаємо, що алмазний пілінг - це щадний метод відновлення верхнього шару шкіри за допомогою апарату, насадки якого покриті мікрокристалами (крихтою) алмазу та рубінами. Косметична процедура підсилює регенерацію клітин, стимулює вироблення колагену і еластину, поліпшує провідність лікувально-косметичних препаратів у глибокі шари шкіри, вирівнює його поверхню і допомагає боротися із зморшками.

Гвінет Пелтроу

Ось той, хто ніколи не боїться пробувати нове - Гвінет Пелтроу. Актриса перепробувала, напевно, всі омолоджуючі процедури, які тільки можливі. Наприклад, за словами її косметологів, вона вдавалася навіть до найстрашніших та болісних процедурю. Процедура, яку використовує актриса, спрямована на зміцнення колагену в шкірі за допомогою використання радіочастотної енергії.

«Таке відчуття, що вас б'ють по обличчю шкіряним ременем, у якому є електричний струм. Але я зроблю це знову, тому що моє обличчя стало виглядати молодше на п'ять років», - поділилася своїми почуттями сама Гвінет в одному з інтерв'ю.