Від багатьох побутових проблем можна позбутися за допомогою звичайної солі

У кожного з нас вдома є сіль, так як жодна страва не обходиться без неї. Але ви навіть не уявляєте собі, що з допомогою солі можна не тільки смачно готувати, але ще і привести будинок в порядок! На всі ці побутові проблеми зазвичай ми витрачаємо не мало грошей, але тепер цього більше не буде.

Від багатьох побутових проблем можна позбутися за допомогою звичайної солі
Прибираємо наліт з праски

Для цього просто насипте на газетку або папір сіль, а після цього круговими рухами поводіть по солі гарячою праскою. Він буде як новенький!

Тушкуємо гарячу сковороду

Іноді на сковороді загоряється масло. Цей вогонь легко і швидко можна загасити сіллю.

Оновлюємо губку

Губка занадто швидко зіпсувалася? На ній налипнув жир? Розведіть сіль з водою, покладіть в цей розчин губку і дайте їй ніч постояти.

Очищаємо ванну

Повернути блиск ванні можна також за допомогою солі. Розведіть сіль зі скипидаром (1:1) і протріть цією сумішшю ванну. Гарненькою змийте водою і ванна знову білосніжна!

Прочищаємо труби

Якщо раптом у вас вдома засмічуються труби, цю проблему ми усунемо з допомогою тієї ж солі. Для цього ми беремо чашку харчової соди і чверть склянки солі. Засипте цю суміш у сток невеликими порціями. Зверху заливаємо півсклянки оцту. Залишаємо на 15 хвилин, а в цей час кип'ятимо воду. Через 15 хвилин залийте окропом. Готово!