Топ-4 абсурдних б'юті-міфа, які виявилися правдивими

В Інтернеті зустрічається велика кількість міфів про красу, деякі про те, що шкідливо для нас, деякі про те, що корисно. Читаючи подібну інформацію, мимоволі починаєш замислюватися, а чи правда все це?

Топ-4 абсурдних б'юті-міфа, які виявилися правдивими
Дитячий крем-тальк для матової шкіри

Багато жінок з жирною шкірою кажуть, що дитячий крем-тальк - це найкраще, що траплялося з їхньою б'юті-рутиною. Вони використовують його в якості основи під макіяж. Такий засіб відмінно матує шкіру, при цьому дозволяючи їй дихати, він не забиває пори і не викликає алергії. Також можна використовувати тальк для дітей замість фінішної пудри, адже він відмінно абсорбує зайвий шкірний жир.

Тримати лаки для нігтів в холодильнику, щоб вони прослужили довше

Ти купуєш лак для нігтів, використовуєш його 2-3 рази, а потім він раптом починає загусати. Знайома ситуація, чи не так? Секрет виготовлювачів цього продукту краси в тому, що вони зберігають і перевозять його при низьких температурах. Якщо хочеш, щоб твій улюблений лак прослужив тобі вірою і правдою довгий час, просто бережи його в холодильнику. Хімія творить дива, якщо знаєш її закони.

Тугі укладки шкодять волоссю

Це правда. Роблячи тугий хвіст або пучок не надто часто, ти не нашкодиш волоссю. Але якщо ти віддаєш перевагу носінню подібних зачісок щодня, приготуйся до рясного випадіння волосся.

Твій pH баланс може змінити запах твоїх парфумів

Чи бувало у тебе таке: сподобався запах парфуму на комусь, купила такий самий собі, а аромат виявився зовсім іншим? Не варто звинувачувати свій мозок, це не його витівки. Вся справа в pH балансі. Запахи по-різному проявляються на шкірі через те, що шкіра людини має індивідуальний рівень кислотності, який якраз і вступає в реакцію з парфумами.