У якому віці віддавати малюка в дитячий садок

Думки про те, в якому віці віддавати малюка в дитячий садок можуть дуже різнитися. Деякі віддають дітей від року з невеликим, інші наполягають на тому, що дитина і в 4 роки не готова до дитячого садка. Слід розібратися, в якому віці віддавати малюка в дитячий сад найкраще.

У якому віці віддавати малюка в дитячий садок
Багато мам стежать за тим, коли їхні діти самі почнуть проситися в садок, дивлячись за тим, чи може дитина довго перебувати далеко від матері. Фахівці стверджують, що у віці до року дитина цілодобово потребує перебування мами. До трьох років малюк може обходитися без мами, але зовсім недовго. Наприклад, якщо жінка збігає у магазин за молоком у найближчий кіоск.

Тільки після трьох років дитя зможе звикнути до відсутності мами на деякий час. У перші роки у дитини тільки формується здатність довіряти.

У середньому мами віддають своїх чад у дитячий садок з 2,5 років. Раніше віддавати дитину дуже ризиковано, адже невідомо, чи зможе вона безболісно адаптуватися в незнайомому середовищі. Початок дошкільного віку — 3 роки, тому з цього віку віддавати малюка в садок найзручніше.

Особливо добре вибрати цей вік мамам, які планують продовжити будувати свою кар'єру, адже саме до трьох років ти можеш сидіти з дитиною без шкоди для трудової книжки. Звичайно, ти знаєш свою дитину як ніхто, тому рішення, в якому віці віддавати малюка в дитячий садок, тільки за тобою.