Економимо на косметиці: найнепотрібніші б'юті-засоби

Не всі косметичні засоби володіють тими властивостями, які заявлені в рекламі. Тому, в умовах кризи, ми повинні відмовитися від нав'язаних маркетологами продуктів і залишити тільки головне.

Економимо на косметиці: найнепотрібніші б'юті-засоби
Маски і бальзами для волосся. Посічені кінчики - це неприємно. Настільки ж неприємно, як усвідомлювати, що єдиний метод боротьби з ними - стрижка. Ні сироватка, ні масло проти посічених кінчиків, ні інші варіанти чудодійних засобів не справляються з цією проблемою.

Антицелюлітні креми. Перемогти целюліт можна, якщо регулярно займатися спортом і правильно харчуватися. Антицелюлітний крем - це міф. Він здатний пом'якшити шкіру, але від в'ялоъ горбистоъ шкіри тебе не позбавить.

Тонік для обличчя, який ти використовуєш після вмивання, дуже рідко буває гідним продуктом. Підбирай його розумно, засоби для вмивання видаляють бруд без залишків. Тонік потрібен лише для відновлення рН-балансу шкіри. З цією функцією добре справляється денний крем.

Гель для душа дуже сильно пересушує шкіру, порушує її захисний шар. Краще користуйся зволожуючим милом - це дешевше і не так шкідливо.

Крем для рук. Яка різниця між кремом для рук, крем для ніг і лосьйоном для всього тіла? Правильно - ніякої! Для догляду за шкірою підійде один хороший засіб, який можна використовувати для різних цілей.

Скраби. Скраб для тіла краще готувати в домашніх умовах з натуральних продуктів. Чудовий засіб - кавова гуща з оливковою олією. Навіть зірки вибирають домашні засоби в якості скрабу.

Бальзами для губ часто містять у своєму складі трошки спирту, щоб твої губи ставали злегка сухуватими і тобі хотілося скористатися бальзамом знову. Використовуй мед, оливкову або кокосову олії в якості бальзаму для губ. Шкіра губ буде м'якою, шовковистою.

Шампунь проти лупи працює лише в той час, поки ти користуєшся ним. Лупа - не просто косметична проблема, це захворювання, яке потрібно лікувати. Шампунь може лише тимчасово зняти симптоми. Якщо у тебе є така проблема, краще звернутися до лікаря і не витрачати гроші на дорогі шампуні.