Агутін більше 20 років співав за Анжеліку Варум

Агутін більше 20 років співав за Анжеліку ВарумОдна з найбільш улюблених та відомих творчих пар шоу-бізу Леонід Агутін і Анжеліка Варум рідко ділилася одкровеннями про своє особисте життя, тому шанувальникам доводилося задовольнятися тільки їхньою творчістю - обидва виконавця улюблені слухачами і нагороджені безліччю премій.

Проте напередодні пресу сколихнули повідомлення про те, що довгі роки подружня пара обманювала своїх шанувальників - за солодкоголосу співачку усі композиції виконував її знаменитий чоловік.


«Агутін і Варум морочать нам голови. Звукорежисер "Пусть Говорят" каже, що це так і є!!!!», - написав на своїй сторінці в Твіттері Андрій Малахов і доклав посилання на відео, де його знайомий викриває популярних співаків.

За допомогою спеціальної програми звукорежисер розклав знамениту пісню Леоніда та Анжеліки «Все в твоїх руках» у вигляді графіка, вибрав сольну частину Варум, знизив звук на чотири півтони і отримав голос Агутіна. Відео з експериментом зібрало понад 30 тисячі переглядів і безліч коментарів тих, хто спробував самостійно повторити його в домашніх умовах.