У нюдовому костюмі: Джамала відвідала парк скульптури та показала стильний образ – фото

Українська співачка Джамала, що нещодавно стала мамою вдруге, повернулась до активного життя. Разом з відвідинами світських заходів, Джамала демонструє трендові образи.

15 вересня відкривається новий парк скульптури неподалік від Львова. Українська співачка Джамала вже запросила прогулятись парком та показала фото, зроблені неподалік. Світлини, де співачка постала в трендовому образі, вона опублікувала в інстаграмі.

Джамала позувала в ніжно-коричневому костюмі з широкими штанами. Такий образ стає все популярнішим цієї осені, тож співачка приміряє його на собі вже не вперше. Під костюмом в співачки чорний топ з глибоким декольте. Також її образ доповнила хвиляста укладка та кулони на тонких ланцюжках.

View this post on Instagram

Ефект WOW! ⠀ Про @park_3020 я дізналася від @kataylormade, вона експертка з сучасного мистецтва. ⠀ Знаю, що дуже багато людей і довгий час готували цей проєкт! Нам дуже не вистачало такого простору. І як круто, що підтримку отримали молоді скульптори і художники нашої країни. ⠀ Спочатку думала написати про кожний експонат. Але просто хочу, щоб ви побачили це на власні очі! Це в Україні, їхати не так далеко, вхід вільний. Можна подивитися, можна надихнутися ❤️ ⠀ Вітаю всіх причетних! ⠀ #PARK3020

A post shared by Jamala (@jamalajaaa) on

У коментарях шанувальники одразу ж відреагували на стильний look Джамали. "Красуня", "Ікона", "Сексуальна", – написали фани.

Джамала відвідала Park3020 – перший публічний парк української скульптури, що знаходиться неподалік від Львова. Відвідати його можна безкоштовно, попередньо зареєструвавшись. Співачка висловила захоплення парком і привітала всіх причетних, бо зазначила, що круто, коли в нас з'являється такий натхненний простір.

24 канал